prehresky, co s nimi

Príspevok v téme: prehresky, co s nimi
jeminema

ako riesite ked si zamaskrtite castejsie nez ste povodne chceli?:)
ja sa nevyhybam obcas si dat kolacik alebo nieco ale napr. vcera som zjedla aj kolac a hned na to cipsy. takze citim vinu (ono sa to stava akosi zrazu castejsie) a chcem cinit pokanie:) mate nejake rady?
kdesi som citala, ze dat si den ocistu, tj. jest grepfruit, alebo o to dlhsie cvicit v ten den

evik1

jeminema,tvoja mamina je iste múdra žena,mala si hádam jesť buchtu,alebo hranolky? môj muž ked videl,že strúham alebo jem mrkvu sa smial: zajac ide do útoku!!!a dnes,kradne mi moju,dokonca jej zje viac ako ja,ešte ked zistil,že moju životosprávou schudol 15 kg,nedá sa zastaviť,dokonca je aj špenát a vločky,predtým by ho natiahlo ach ješitnosť...veľa šťastia prajem.

xy:)

neriesim. ked chcem si dam, ked nechcem, tak si nedam. tie ocistne dni, tak s tym nesuhlasim vobec, byt cely den o grepfruite pokladam za tyranie.

jeminema

keby byvam sama tak nekupujem ale tazko donutim vsetkych doma aby so mnou zdravo jedli:) hlavne brata (16r.) a otca:)
po pravde obcas mi uz ovocie a zelenina lezu krkom:/ vcera som vecer chrumala mrkvu a mama ze vyzeram akoby som puskvorec zula

maruska123

tak podla mna je najlepsie take veci ani nekupovat a nebudes mat doma lakadla...a mas po probleme

alebo da sa masrktit aj zdravo-ked mas chut, daj si ovocie, alebo mrkvu alebo take nieco, hrst orechov a podobne