zalubena do alkoholika

Príspevok v téme: zalubena do alkoholika
laura0032

ahojte,
mala som 2 rocny vztah s muzom, ktoreho som lubila, no prekazali mi na nom veci ako alkohol, cigarety, nezodpovednost. pil dost casto, asi dva krat mesacne prisiel opity na mol. stale som mu hrozila rozchodom a davala sance. pred par mesiacmi som sa s nim rozisla, no nedokazem na neho zabudnut. stale mi vola a prosi o poslednu sancu. slubuje ze uz prestane pit, no ja mu nejako nedokazem uverit, hoci by som mu verit chcela, kedze som ho neprestala lubit. myslite, ze sa oplati davat este sancu? ako zabudnut na niekoho koho lubite, a viete ze on lubi vas no okrem vas aj flasu?

laura0032

Vlaado, dakujem. je velmi tazke vytrvat, pretoze stale ho mam rada, a viem ze aj on mna, no uvedomila som si ze sa uz nikdy nezmeni.

Vlaado

Ahoj. Vytrvaj. Sama si prisla na to ze ta caka nieco lepsie tak len vydrz. Pred 14 mesiacmi som sa rozisiel s dievcatom ktore mi prevratilo zivot naopak v tom najlepsom zmysle ako sa da. Velmi som ju lubil ale prisiel som na to ze u nej sa volaco zmenilo. Mal som pravdu a hoc som sa s nou rozisiel, stale ju moc lubim a stale som jej vdacny za spolocne chvile. A viem ze tym to asi konci lebo pride este nieco lepsie. Nezabudaj. Tvoje pocity sa nikdy nemylia.

mojkoo

je to pravda,stalo sa to asi pred 5 rokmi,s nim neviem co je ale ona sa snazila najprv si adoptovala 2 deti z det.domova,/dostala ich hoci bola sama/no deti nezvladala,musela ich vratit a teraz sa lieci na psych.

mojkoo

moja znama mala muza ktory pil a raz isiel autom pod vplyvom alkoholu,viezol ich dve deti ktore mali okolo 5-6 rokov,dievcatko a chlapcek.Havaroval,deti boli namieste mrtve a on zostal mrzak.Rozviedli sa a ona sa dlhodobo lieci na psychiatrii.

smajliQa

laura

tak som rada, ze si prisla k spravenmu zaveru...
co sa tych penazi tyka, su aj dolezitejsie veci, no snaz sa o to, aby ti ich vratil...
ja som mu tolko ustupkov urobila, najprv som aj rozmyslala ze mu tie peniaze necham, ale potom som si pvoedala, ze nie....
proste, nikto nikomu nic zadarmo v dnesnej dobe neda a ja tiez nie som postavena na hlavu abu som len tak niekomu dala taku ciastku penazi, aj ked to bol moj partner....
vela stastia :)

laura0032

smajliQa, dakujem, si ma potesila. dufam, ze aj ja najdem niekoho normalneho a zodpovedneho. no ten moj ex mi este stale strpcuje zivot. stale ma vyhladava, chce sa so mnou rozpravat a slubovat ze sa zmeni. dokonca mi chodi vyzvanat k dveram. je to tazke, kedze byvame vedla seba blizko. dokazem si predstavit, aka si stastna teraz, ked sa nemusis strachovat aky ti pride domov a kedy vlastne pride a co opat vyviedol. aj ja som mu raz pozicala peniaze a viem ze ich uz nikdy neuvidim.

smajliQa

laura ano, skoncovala.. boli sme takmer 4 roky spolu, planoali sme svatbu, byt...
vsetko.,.... a ked som mu pozicala peniaze aby si vyplatil dlhy, tak hadaj co sa stalo???
no ano,,, nevyplatil ich,, este do dnes mi dlzi cast penazi a to som uz skoro dva roky s novym priatelom,,

poviem ti je to milion a jedno... aky surozdielny,, aj tent ma svoje muchy ale je nanajvis zodpovedny, to je pre mna velmi dolezite, ...

moznoniekto tomu nepriklada vyznam, ale ja po mojom vztahu hej... viem ze zodpovednost patri k tym najdolezitejsim veciam v rebricku hodnot....

prosim ta.. ziadnu sancu mu nedavaj...
alkohol, fajcenie, automaty...
nezodpovednost..

ja viem o com hovorim,, vies ako mi je teraz dobre???

mam nefajciara, .. za tie dva roky co sme spolu si dal akurat nejaku jahodou fajku na dovolenke...
pijeme len spolocne vinko k veceri...
hazard nehrozi,,,, a zodpovedny je dost,,,asi to bude aj tym ze je policajt, tak musi byt zodpovedny...
ale... vela stastia :)