Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

rony26

v spojeni dvoch tem som si aj ja urobil podobny nazor ako nefinka...treba si precitat aj tu druhu, aby ste sa napriklad dozvedeli, ze spolu nechodili, neboli oficialne vo vztahu, co hned vrha ine svetlo na ich "rozchod"

Maoam

Magy, tak takychto ludi je tu viacej, kazdy den nejaka otazka a vsimla som si, ze potom na nu ani nereaguju, hoci ludia napisali viacero komentov. Umele strhavanie pozornosti na seba, presne tak.
Tak, je mi hlavne luto, ze som to prehliadla, ze IVAN444 a Fero M. su ta ista osoba. Skoda mojho casu a energie, ktoru som vylozila na tuto osobu.
Prajem vsetkym pekny vikend.

Magy

Maoam - nedostatok pozornosti od inych ludi si takito, ako IVAN444 alias Fero M. kompenzuju tym, ze si ju takto vynucuju, resp. umelo vytvaraju problemy, ktore zrejme vobec nemaju, alebo ich podstatne zvelicuju, len aby niekoho zaujali.
- pripadne su to deti, ako v teme "ako sa bozkavat"...
- pripadne je to moda, ktora sa asi vyvinula a najviac zdokonalila na Pokeci.

piktogram

maoam: nehnevaj sa, mala som nazor, ze si normalne triezvo zmyslajuca, tolerantna zenska, ale tu, bohuzial, musim svoj nazor zmenit. ako vidis sama, nazory su neustale sa vyvijajuci proces. vplyvom okolnosti.

mysli si co chces, myslim, ze pisem dost zrozumitelne a ak ty riadne necitas, resp. nechapes, co pisem, to uz nie je moj problem. pisala som bola. nie som. ale aj tak si budes mysliet ine.. ok, to je jedno. neznizujem sa na uroven osocovania a invektiv.

mimochodom, a kde sa maju ti ludia naucit, ze sa ludia musia vo vztahoch prisposobovat a robit kompromisy. Nie prave vo vztahoch? a v situaciach, kt. pri vztahoch a nedorozumeniach vznikaju? v komikse to nevycitas.

p.s.: nemam rada taketo novovzniknute psychodiagnozy, nenalepkujem ludi, nehladam na nich chyby za kazdu cenu. kazdy sme nejaki. niektori mi sedia, niektori nie. nic viac nepotrebujem vediet. dufam, ze sa to Ivanovi vyriesi k obojstrannej spokojnosti.

mimochodom, Ivan nie je uz dieta, sam sa vie rozhodnut, co mu za co stoji a do coho chce ist, ci nie. on totiz tu osobu na rozdiel od nas pozna. takze, maj sa.

nefinka

ak som to z diskusie správne pochopila, IVAN444 a Fero M. z diskusie som príliš dobrý a citlivý je tá istá osoba - to po prvé.
A po druhé, neverím, že čajka sa s ním rozišla len kvôli tomuto jednému incidentu. Popravde neviem si predstaviť, že by mne frajer spravil takú scénu len preto, že on je mimo a ja idem do obchodu .. to by som ani nenazvala normálnou žiarlivosťou, skôr meganízkym sebavedomím dotyčného človeka a z toho mi potom vyplýva, že takto reagujúci človek má isto toho na rováši ešte omnoho viacej ako jednu takúto scénu a takého chlapa by som po svojom boku nechcela ani ja

Maoam

moj nazor je ten, ze takito ludia by sa do vztahov ani nemali pustat, lebo posobia rozvratne

ich partneri su po vztahoch s nimi rozlozeni a zniceni

to je prave ten bod, ze tymto trpi najmä ten druhy a to si tieto typy osobnosti nie velmi uvedomuju

Maoam

tak ak si rovnaka, tak sa necudujem, ze ju neustale obhajujes

HPO nie su hormonalne poruchy ale hranicna porucha osobnosti

jasne, nech si to vysvetlia oni dvaja, ale uz sa to pekne dlho taha, ze ona nevie, co chce a kazdy den meni nazory, nalady aj postoje

myslim, ze to Ivan nema s nou lahke

piktogram

Nuz, a ja si pamatam, ze aj ja som bola podobna, moj program a moje nazory sa menili vplyvom situacie pocas dna (zrelost prichadza vekom, u kazdeho inak). Rano som si chcela ist vecer zabehat, ale vecer po celom dni som uz bola unavena, nechcelo sa mi. A? O nic predsa nejde.

Hlavne, bola som sama, zila som si single zivot. Ziadne prisposobovanie, ziadne zavazky, robila som si, co som chcela. Neskor vo vztahu som si velmi tazko zvykala na to, ze sa musim prisposobovat.. nie som submisivny typ: chlap - moj vladca, moj pan.

Netvrdim, ze je to rovnako u nej, moze to byt uplne inak. Preto si musi Ivan hlavne sam v hlave ujasnit, co chce. A hovorit s nou.

A ak ma slecna hormonalne poruchy, tak za to uz vobec nemoze. A trestat niekoho za nieco, za co nemoze, je hlupost.