Napady sem s nimi :-)

*inko

ha! mam to! :P
potrebujeme na to: jednu staru, ale funkcnu mikrovlnku a jednu pilu
postup: odrezat vrchnu stenu mikrovlnky, polozit sperky na tanier, zapnut mikrovlnku a ty to mozes zhora tocit :DD a daj si rezim rozmrazovanie, nech ti koralky neprihoria :D nedakuj mi, rada pomozem :D

lost

hahha :D
teraz si to predstavujem, to bolo nieco ako ze isla si sa rozbehnut prec od auta a nedalo sa, leob prst nepustil? :D
inac paci sa mi ze to beries s humurom :P

Suri44

hej bola som u lekara. no ja som ho nemohla vytiahnut ten prst, az kym som zase neotvorila dvere, tak nedalo sa nevsimnut :-D

lost

aha, to sa mi stalo tiez raz.. ale ja som si to nevsimol :D a az potom sa ma mama pyta, ze co mas s prstom, ja tak s kamennou tvarou ze "ale niiic, len som si to zabuchol o dvere auta ked som rychlo vystupoval" a ona cela zbledla ze cooooo ?!
no ale to sa mi neotocil, az tak ako tebe..
a bola si s tym u lekara?
to bude za 2-3 tyzdne uplne ako novy :)

Suri44c

Lost, zabuchla som si prst do dveri na aute, zostal mi otoceny naopak a momentalne je opuchnuty na dvojnasobok svojej velkosti a vyzera ako snehuliak :-D az na to ze je fialovy. Mam pocit, ze praskne ako je napumpovany krvou :-(

lost

ujo*

podla mna kupit skodu 120, otocit ju na bok, a potom dat tehlu na plynovy pedal bude jednoduchsie a lacnejsie :D

koleso sa bude otacat rovnomerne :D

Suri44

ujo* myslis, ze by ma to stalo menej ako 5 eurovy vkusne vyzerajuci otocny stolik? Myslis, ze to vsetko mam? a ze to viem aj urobit? :-DD okrem toho som si dnes zlomila ruku....a straaaasne to boliiii.

ujo*

ja by som to spravil jednoducho: staci ked si niekde pozicas sustruh, potom si vysustruzis jeden ocelovy plat o hrubke 10 mm a priemere 30 cm, nazvaras na jednu stranu do stredu tycku dlzky 200 mm a priemere 10 mm a na jej koniec este nazvaras ozubene koleso, ktore si pred tym vysustruzis o priemere 50 mm. teraz uz staci len vysustruzit par suciastok a skonstruovat z nich motor a prevodovku ktoru potom uz len jednoducho pripojis na to ozubene koleso a to otocne zariadenie mas hotove.