Napady sem s nimi :-)

Lj

NIE LOST MYSLIM TO VAZNE/a ked nieco citis mozu to byt len Tvoje ponozky :D/
jasne ze je lespsie kupit za par babiek ako sa este zdrziavat montovanim a prisposobovanim niecoho ineho.
Mna este napadlo aj mixacny pult od NEJAKEHO DJ

Suri44 tak potom ak budes mat stranku hotovu daj vediet.RADA SA NA NU POZRIEM.
NECH SA DARI.

lost

nz :D no inspirovala si ma so slovom "samootocne" cize dobry vyber :)

jaj dnaovy urad a DIC, ja by som ich dal na sud.. a pekne si vypocital brutalny usli zisk..

a potom si poriadne davaj pozor na kvalitny a zodpovedne spolahlivy hosting :) nie je nic horsie, ked padne stranka lebo ma hosting vypadok (bohuzial netusim ktory je najlepsi, len to davam do povedomia :) ale to uz asi vies :) )

tak nech sa dari co najlepsie ;)

Suri44

Lost, neuveris teraz, ale prave som isla sem napisat o tom otocnom stolceku co si sem dal :-) Je to pravdepodobne na otacanie produktov do vykladu...Nasla som to na stranke nejaka cajovna a neslo mi do hlavy na co je to k caju...Tam to stoji 15eur, pozriem to este na ebayi, samozrejme je to super cena. Tento stroj vyhral :-) a nemusim sa ostarovat s magnetofonom a podobne. Ale si super, vdaka. Mozno nas to napadlo aj casovo rovnako :-D Uz len keby som vedela kamerovat v noci... ale nejako to uz vykumstujem aby to bolo dobre :-) Ku kazdemu produktu si dam taketo kratke videiko, jedna otacka...Sperkov mam niekolko tisic, tak sa zabavim aj par mesiacov mozno :-D Velmi sa tesim ked spustim moje podnikanie, momentalne ma brzdi nefunkcnost systemu na danovom urade nemam este DIC a bez toho sa nepohnem.... :-( Ale nevadi este mam kopu prace kym to spustim, ale chcela som 2.3. na moje narodeniny :-) Snad mi to vyjde. Kazdopadne velka vdaka aj tak :-)

lost

Lj

ved ano, myslim ze toto moze byt na uplne rovnaky princip ako nastenne analogove hodiny, ktore som opisoval v prispevky c 1 :P

ale no nekup to :D za 10 babek, nie je nic jednoduchsie kupit taku lacnu hracku a potom sa vytesovat za dobru kupu :D

to borec isto myslis ironicky, ja to citim aj cez net :P

lost

samozrejme daval by som si pozor, aby som tam nedal prilis tazku vec, niekto tam pisal ze je to dobre aj na 30-50gramove veci
(sperky maju nastastie celkom nizku hmotnost..)