Bolesti kosti v chodidlach

Príspevok v téme: Bolesti kosti v chodidlach
lena77

Zdravim, prosim vedel by niekto poradit na akeho dr. sa mam obratit?Mam bolesti chodidiel, zacalo to pred vyse rokom, predtym to boli iba klenby co ma boleli, najprv jedna potom druha, myslela som ze to bude tym, ze som pri tehotenstve pribrala, ale ani po schudnuti to nezmizlo, teraz uz zacali aj prsty a kosti pozdlz vonkajsej strany chodidla, neviem ako to opisat tu bolest presne, taka zvlastna ako ked silno sa udriete(pritom som sa neudrela, niekedy je to dost silne naozaj, mam problem aj do roboty potom.Mozno ako keby krce som tam mala, aj na dotyk to boli, ked bola ta bolest v klenbe, tak vystrelovala az do paty.bola som na testoch na cukrovku , tu nemam, neviem co dalsie by to mohlo byt a tu-ja zijem v angl;ii, su doktori aspon mne tak dojde velmi lahkovazny.takze tu som neporiesila nic, viete niekto na akeho dr. sa mam s tym obratit?dakujem:)

:)

Tuto to funguje tak, že musíš ísť za svojim obvodným lekárom a ten mi dá doporučenie na ortopédiu. Mňa boleli nedávno päty, tak som volala sestričke či treba ten lístok ( lebo už to zrušili), ale na ortopédiu ešte treba. A čo sa týka tvojich bolestí, pokiaľ nemáš ploché nohy tak môžeš mať výrastky.