HAK vysadenie

jankaaaaaaaaa

plet sa zhorsuje az tak po 3-4mesiacoch
co sa stalo aj mne a navyse som schudla tu zadrzanu vodu, cize asi 4kila. a inac nic

maruska123

baby, toto su take individualne veci, ze sa nemozete riadit podla inych prispevkov

ved kazda hak kazdej zene inak sadne...tato tema je uplne zbytocna proste..aj tak vam nikto nepovie co to urobi s vami...aj ked vam 10 bab napise, ze nemalo problemy po vysadeni, tak prave vy mozte mat xyz problemov

elly

1,5 tyzdna som bez tabletiek ked nepocitam tu pauzu tyzdennu po tabletkach kedy dostanem kramy...
snazim sa pit alchemilkovy caj, a teraz mi odporucili aj imelo, ale nie je vhodne pre srdciarov a ludi, ktori maju nizky tlak

dana660xz

jej ja som vysadila maitalon po roku prave pred tyzdnom :) ale nebolo to kvoli maitalonu, "len " preto, že soms i povedala že po 8 rokoch užívania hormonov to chce pauzu. tiež sa bojim čo sa stane :(

elly

ja som brala Maitalon rok a teraz som ju vysadila, lebo sa mi zdalo, ze stale mi pribudaju nejake problemy...ked som ju zacala brat mne bolo horuco aj pri 15 stupnoch tak, ze zo mna tieklo ako keby bolo 30, potom sa pridruzili bolesti hlavy, bolesti brucha...tabletky neberiem uz asi 1,5 a prvy tyzden ziadne problemy, len teraz ma zacalo boliet brucho a sem tam az krce trochu mam, vyrazky ani nic podobne mam ako zvycajne aj vaha je stale rovnaka a uzivala som Maitalon, som zvedava kedy dostanem dalsie kramy...pretoze kvoli tomu som zacala uzivat antikoncepciu