Zdrogovana ziacka na gympli.

Príspevok v téme: Zdrogovana ziacka na gympli.
Guglka55

Mam spoluziacku ktoru chytili zdrogovanu z marihuany.Resp. ju chytili ako vychadza z wc kde ju fajcila a cela chodba zapachala.Samozrejme ze sa to zacalo riesit a popri tom rieseni jej nasli flasky z alkohlu v skrinke.A ma sato reisit len podmienecnym vylucenim zo skoly.Podla mna je slaby strest.Mali by ju vyhodit.Aj na skolach ktore nemaju maturitu za toto vyhadzaju studentov.Da sa stym nieco urbit ked este nieje rozhodnute ale povedali jej ze to bude asi len podmienecne vylucenie.? co je toto za gymnazium? prosim radu

Milky

Magy
"Iba by ju vyhodili z prostredia, kde este mala aku taku sancu na napravu."
Nesuhlasim. Keby chcela, nezacne, ci uz s tym davno skonci. Teraz jej to v teplucku bude tolerovane dalej a nic ju nedonuti zamysliet sa nad sebou a skoncit.

Magy

guglka55 - smajliQa ma v podstate pravdu. Nie je to tvoja starost, ake ma skola vnutorne pravidla pri priestupkoch.
Mimochodom - mozes mi povedat, co by sa poriesilo, keby ju vyhodili? To by ju akoze napravilo a prestala by fajcit marisku alebo pit?? Pri vsetkej ucte - spametaj sa.
Iba by ju vyhodili z prostredia, kde este mala aku taku sancu na napravu. Takto by si po vyhodeni iba povedala, ze "aspon mam pokoj, nikto ma nebuzeruje" a bude hulit a pit este viac. Tadial cesta k naprave nevedie. Len dlhodoba systematicka praca s clovekom, najdenie pricin, preco huli a pije (rodinne problemy? rebelia? nestastna laska? choroba? psych. problemy?) jej moze pomoct a dostat ju na cestu spat na normalny zivot.
Mozno je skola jedina vec a prostredie, ktora ju drzi pri zivote a ledva z nej vystrci nohu a pride domov, ma peklo. Ty poznas jej domace pomery? Vies, preco to robi, co ju dohnalo k huleniu a pitiu? Odkial ma peniaze na drogy a alkohol a kto jej to zabezpecuje?
Jej pomoze, ak sa bude mat na koho spolahnut, opriet (kamaratky, ale dobre, nie nejake falosne kamaratstvo, skolsky psycholog) a nie, ked ju nikto nevypocuje a rovno kopne do zadku. Poviem to strucne: Problem bolesti hlavy sa neriesi jej odrezanim.

smajliQa

ty patris medzi take tie vtierky ucitelom???

lebo ak ano, potom chapem tvoju otazku,,,
a ak nie, tak potom co ta to trapi? nechaj ju napókoji,, ona si posere zivot,, nie ty...

moju spoluziacku vyhodili za to, ze ukradla plniace pero a mentosky...

kazda skola je ina,,,

jankaaaaaaaaa

co ti to vadi? co sa do toho staras? tak maju take pravidla tak co uz. ved ked spravi co i len jeden prehresok, vyhodia ju

Maji

a co chces robit? Nechapem preco ti na tom tak zalezi. U nas chytili baby ako kradnu v zahranici, este ich aj zatkli na polici a spokojne si dalej vykracovali po skole. Kasli na to a radsej sa venuj sebe :/