Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

Aknell

Mám 21 a rovnakú výšku ako ty, 173 cm, a pred cca 3a pol mesiacmi som mala aj rovnakú váhu, 86kg,,, Teraz mám 10-11kg menej, čož je stále dosť, ale vidím úbytok a vidí ho aj moje okolie, a aj to ma ťahá dopredu. Však keď človeku povedia, že vyzerá skvelo, opeknieva a mladne, koho by to netešilo :) Ale pomaly ďalej zájdeme, že? :) A všetko je o zvyku, vyhodiť nezdravé, nasadiť zeleninu a dovidenia pravidelne pečené a mastné... Hm, ak stojíš na váhe, skús znova prehodnotiť stravu, mne sa to tiež zdalo, tak som mamine nezdravé polievky na obed vymenila za zeleninu, pridala k tomu beh na lúke, čož je obtiažnejšia trať a uvidíme :) ...Začal ma ten beh ťahať, júúúj, to ma teší :)
...Ide predsa o naše zdravie, našu krásu a náš skvelý pociť. Do budúceho leta bude zo mňa kočka, teda aj z teba, uvidíš ;)) ...Držím ti prsty :) ...

elinkaaa

Ahojte....aj ked preslo viac ako 4 mesiace stale si drzim tych 77kg aj napriek tomu ze cele leto som presedela v robote a teda sa mi vobec nedalo cvicit .....ale konecne mam zase cas a chcem dat dole este tych 10kg ..resp. chcem ist z 42 na tu 38 ale nejako sa to zastavilo aj ked cvicim a znova zdravo jem ....a newem preco a straaaaasne ma to hneva ....poradte mi prosiiimmmm... :))) ...dakujeem

elinkaaa

ako tam kde som som len vdaka doktorom lebo stale ze mam mat len klud a len oddychovat .....lenze potom som pribrala tak som zacala sama cvicit a normalne mi bolesti polavili aj ta noha mi prestala trpnut a aj chrbat boli menej a ani sa uz tak nekrivim ....takze ja uz doktorov odmietam ....to plavanie ...hej ..len teraz nebolo moc casu rozmyslam ze po skuskovom zacnem ....ale myslis ze by som mala cvicit s trenerom ted?????

Maoam

no ak mas ortopedicky problem, tak to radsej prejdi s lekarom, aby si si neublizila, ak mas problem s platnickou, stacionar a orbitrek asi nie su idealne

mozno lepsie by bolo plavanie ale prejdi to s lekarom

elinkaaa

len jaj mam problemy s platnickou a lavou nohou ....ja viac ako 20-25 min nevydzim ....po tomto case sa mi normalne zacne noha podlamovat a asi 3x sa mi stalo ze som spadla ...este ze som sa drzala :) ako skusala som aj viac ale potom ma tak bolela noha a chrbat ze dva dni som nemohla cvicit ....ja viem ze to malo ale snazim sa tak ze po tych 20-25 minutach este cvicim P90X tych 40 minut ....resp zumba a P90x brucho .....ci nerobim dobre????....

Maoam

ak je to pre teba velky skok, predlzuj trening postupne, zakazdym o 2min, takze 22-24-26-28-30 a tak dalej, az sa dostanes aspon na tristvrtehodinu

Maoam

no ak mas doma orbitrek, tak ti stacionar netreba, ale 20min je malo, aspon 40-45 najnizsia zataz a poctivo 3-4x tyzdenne, o polroka mas o 10kg menej, ak budes aj stravu dodrziavat ako doteraz + ak sa vzdas sladkeho

len smelo do toho :-D

elinkaaa

ako mne nevadi fitko ani cvicit doma ...ako na orbitreku "nepodvadzam" tam vzdy mam tych 20min ...mno len ten stacionarny bycikel uz nemam kde dat lebo byvame v jednoizbovom byte a priatel uz trpi moj orbitrek :) ...xixixiix.....a tak viem ze teraz to uz pojde trosku pomalsie ale chcem chcem chcem strasne chcem tych 63 ...juj to by som fakt bola kocka ....ale myslim ze uz aj teraz je cca dobre ...xiixix..... ale asi by som mala cvicit s trenerom ze????...aspon aby mi vypracoval plan ....mno s posilkou mam jediny problem a to prvy krat mam strasny strach ist sama :)

Maoam

s tou cokoladou 70% je to dobry napad, alebo ovocie, urcite ti to pojde rychlejsie, ked prestanes jest sladkosti, to je jasne

hm, no tak 63 by bol ideal :-), to by si uz fakt bola kost :D

urcite to das, vsak ti to ide krasne

fitko - zavisi od toho, aky si typ, niekto radsej cvici doma, niekto vo fitku, ak si typ na doma, kup si stacionarny bicykel, ten je super na nohy (aj na zadok a speky - pneumaticku nad zadkom :-) a krasne ti vytvaruje nohy, ked budes slapat na nizkej zatazi par mesiacov aspon 3-4x tyzdenne

ak si typ na fitko, tak chod, jasne, urcite zvol aerobnu aktivitu, tak stratis tuk