nizka vaha a tehotenstvo

Príspevok v téme: nizka vaha a tehotenstvo
opica zvedav

Po roku snazenia sa nam zrejme konecne podarilo a som v 5tt.
Moj problem je vsak nasledovny:
cely zivot som bola chuda, ako dieta som dokonca jedla tabletky, ktore nepomahali..vzdy som jedla dost a dobre, bez vynimiek, aj mastne, aj vela sladkeho..
v podstate od 14 tich doposial (mam 30) vazim rovnako - a to okolo 48 kg..pri vyske 170 cm

vraj ani so stitnou zlazou problem nemam...

a teraz k problemu, samozrejme chcem dietatko vynosit a chcem, aby bolo zdrave..zacala som sa zdravo stravovat, zaradila som do jedalnicka aj zeleninu aj ovocie, co bolo predtym sporadicky..

problem je, ze za tych par tyzdnov ide moja vaha dole..momentalne na 47 kg..

niektore zeny maju problem s nevolnostou, ja s tym, ze rano ide vsetko zo mna von v ramci stolice..3x ma prezenie...

preto sa chcem spytat, ci su tu zeny s rovnakym problemom, a ci sa im podarilo neskor pribrat...

este tolko, ze ani predtym nikdy som nemala problem s menstruacnym cyklom, nic...

a vadi mi, ked mi ludia hovorili aj hovoria, ze by som mala viac jest..tucnym nikdy nepovedia, ze su tucni...

nemozem za to..ani ziadne pangaminy ani nic nepomohlo

dakujem za postrhy

opica

diky baby, ste zlate...
verim, ze bude vsetko ok, velmi sme ho totiz chceli, rok sa nam nedarilo, ale nakoniec ...nechcem zakriknut, kedze je to na zaciatku...

este raz dakujem...

Nicoll

Opica baby ti dobre pisu,nemas dovod sa stresovat...je to normalne,ze na zaciatku tehu ide dake to kilo dole ak nemas ine problemy tak je to v poriadku...a na ludi a sproste poznamky sa snaz z vysoka vies co..ludia si radi rypnu:)

watermelon

nuz ja som mala pri 170 cm najskor dakych 52 mozno a potom to kleslo a potom to zacalo splhat, tusim som to vytiahla na nejakych 62 viac asi nie...hm vlastne posledne 2 - 3 mesiace som uz nechodila ku gynekologovi - takze mozno este nieco pribudlo /doma nemam vahu
to nebola kritika len rada
jasne ale ze sa neda vsetko nastudovat, skor ide o to aby sa mamicka pripravila na to co ju moze cakat... boze keby som len vedela...ach jaj
no vela stastia hlavne neboj

zuzu33

opica nic sa ty neboj:) a vobec nekukaj do tabuliek a tak,kazdy to ma inak,ja som za cele tehu pribrala neskutocne 4kg!!!mam 172 a 60kg a rodit som isla so 64!kazdy cakal mini babatko,syn mal 3600gramov a dnes ma 13 mesiacov a 12kg:)))) takze to nechaj na prirodu,ja som pribrala iba v 2 trimestri,prvy a treti bezo zmeny a vsetko bolo v najlepsom poriadku.skus jest vydatnejsie jedla a nestresuj!

opica

Watermelon, neboj, viem, ze je to normalne, ze sa v prvom trimestri aj neskor chudne, najma kvoli nevolnostiam...(ano, internet je moj kamarat:D, takze som mudra ako guugl)
ale je rozdiel, ked chudne 70 kilova buchta a je rozdiel, ked trebars ja s mojou vahou...

ale vravim si, ze vsetko bude tak ako ma...

a este aj strasna nadcha do toho...
uz aby bol vikend

watermelon

je uplne normalne ked ti zo zaciatku ide vaha dole, aj mne zisla, prve styri mesiace som takmer nejedla a vynosila som krasneho zdraveho chlapceka, tak si radsej o tehotenstve a materstve nieco studuj... pripravuj sa na to neboj sa lebo dietatko stres citi a nerobi mu to dobre. sustred sa na pozitivne veci, na to aby si bola pripravena, lebo co ma doraza su mamicky ktore sa po forach vypytuju veci ktore mali mat este pred tehotenstvom nastudovane --- ale ja som bola taka ista, teraz uz viem ze som mala studovat este pred porodenim a nie potom...

opica zvedav

Dohodnuta som so sestrickou, ze pridem v 8. alebo 9. tyzdni, pokial bude vsetko ok..

akoze zatial je vsetko ok, vsetky priznaky, plne prsia, citim podbrusko, atd...
tak hadam to bude ok...ked to zvladla victoria beckham:D

ale inak dik...

annddyxxl

pocuvaj ved sa skus porozpravat aj s gynekologom mozno aj ten ti poradi..drzim ti palce poznam vela fakt chudych bab a vynosili dietatko,musis tomu verit..akykolvek problem v tehotensve som riesila vacsinou s nim.