Lámavosť nechtov

ojka

ja odkedy som isty čas brala "Kremík+H", tak som nemala s nechtami žiadne problémy,...a ani to nestojí vela
sestra si pokupovala kdejaké drahé kapsule(už neviem aké), ktoré sa musia užívať aspon 3 mesiace a aj tak jej nepomohli...

bio

Argan Olej
Pre posilnenie slabých a krehkých nechtov, v rovnakej kombinácii Argan Olej™ a Citrónovou štavou namocit na 10 minút.
Vlasy:
Vmasirujete do pokozky a do celych vlasov. Nechajte posobit 30 minut, potom šampónujte

kuki

Na lamavost nechtov je aj viaderm-plet,vlasy, nechty.Revital Revitalon cps.30
Treba zvýšiť príjem vitamínu D, z minerálov kremík, vápnik.

Pre zdravé nechty sú najdôležitejšie železo (mäso, strukoviny, listová zelenina), vápnik (mlieko, mliečne produkty, zelenina) a zinok (strukoviny, orechy a semienka).

Petersen

Lámajúce nechty často spôsobuje nedostatok určitých minerálov vo výžive. Velmi dobré rady čo a ako doplniť pre výživu a krásu nechtov nájdeš v 2 článkoch na:
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

vecernica

zacala som jest syry kazdy den a mlieko .Po 3 mesiacov mam velmi huste vlasy a vyborne nechty. Bez chemie a lekarne.

zsfxsfzs

tak zaklad je zdravo jest, a dodat telu dostatok latok ktore potrebuje, pretoze nedostatok latok sa prejavuje hlavne na pokozke vlasoch a nechtoch. Dalej kvalitne mydlo a nejaky ten kremik aspon 2 - 3 krat denne si ich tym kremom osetrit.

vlasy

Ja tiez uzivam Viaderm, asi 3 mesiac a vyrazne sa mi zlepsili vlasy, su pevnejsie a menej lamave...A este by som chcela skust aj REGHAIR , som sa dopocula, ze je velmi dobry...

agina

Moja babka mi uz davno radila, prekrojit cibulu napoly a zaborit do nej nechty, alebo si ich chvilku potierat. Treba to opakovat 2x tyzdenne a nechty by mali spevniet.