Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudnutie s rotoped-bicyklom pomoc rady a skusenosti

andrei

Ahoj, z vlastnej skusenosti (15kg dole za 8 mesiacov) ti mozem poradit nasledovne:
1. dolezite je sledovanie tepovej frekvencie pocas bicyklovania - viac najdes tu www.icycling.szm.com, ja som bicykloval minimalne 45 min (vacsinou 60min) pri 65-75% z maximalnej tep. frekvencie, je dolezite bicyklovat aspon 40min, pretoze organizmus zacina spalovat tuky asi po 30 min zataze (dovtedy spaluje cukry). Snazil som sa bicyklovat kazdy den (hodinu vecer, dobre sa clovek uvolni a lepsie sa mi zaspavalo), cez vikendy som si daval pauzu.
2. moja skusenost je ze cvicenie je len 40% uspechu, zbytok je o strave. ja som to mal nasledovne - doobeda som prijimal sacharidy a poobede len bielkoviny. Ide o to, ze som sa dobre naranajkoval (ovsene vlocky, pecivo so syrom, sunkou, ...) ovocie na desiatu, normalny obed s polievkou. Poobede na olovrant zelenina a na veceru len bielkoviny (cottage, olom. syrecky, dusena sunka, vsetko so zeleninou - ziadne pecivo). Ked ma prepadol hlad, tak som zjedol mrkvu, kalerab, zeler, kyslu kapustu ...
3. vsetko je to o discipline a psychike. Vecerne bicyklovanie mi vzdy spravilo dobre (endorfin ma svoje caro), nemal som uz chut prejedat sa vecer. Ja som sa vazil kazde rano a vahu som si pisal do excelu nech mam prehlad (robim to tak doteraz a snazim sa mat vahu pod kontrolou).
4. drzim palce, schudnut sa tymto sposobom da, treba len vydrzat ;) a este jedna vec, ked mas chut na nieco nezdrave, neboj sa toho telo si ziada aj taketo veci a raz za tyzden mu to neuskodi ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.