Jedno telo desat ľudí?

Príspevok v téme: Jedno telo desat ľudí?
amélia11

Už viackrát som si všimla, že nielen na tomto fóre, ale aj na iných si píšu ľudia sami so sebou. Ten istý človek pod jedným nickom založí tému, potom si na nej pod inými nickmi posiela reakcie. Čo je toto za porucha, to predsa nemôže byť normálne. To už ľuďom načisto šibe, či čo? Aký to má preboha zmysel?

amélia11

ale tak možno nie desať, to som napísala len obrazne. ale mne pripadá divné aj keď zvládne dvoch. a čo aká anonymita, veď anonymný môžeš byť raz, ale načo viackrát?

bingham

co riesis ??? :D...robia to lebo sa nudia...zo srandy...alebo niekto nevie co je ip...a pise si tam sam aby sa tema posunula...

amélia11

no pre niekoho možno nie je. ale fakt by som rada počula názor nejakého odborníka, napr. psychológa, alebo povedzme konkrétne aj človeka, ktorý sa takto zabáva, čo mu to dáva. alebo prečo vlastne to robí. lebo pozri - ja napr. uvidím nejakú tému,ktorá ma zaujme. hodím tam svoj názor a samozrejme si všimnem aj názory iných. a tiež je to pre mňa skúsenosť, keď iný názor porovnám s tým svojím. ale keď si potom všimnem ip a zistím, že desať ľudí za sebou je vlastne ten istý človek, tak to sa mi postavia vlasy na hlave a nerozumiem, čo to má vlastne znamenať. prečo??? to nie je iba zvedavosť, ale aj záujem poznať príčinu.

amélia11

alebo sa niekto fakt až tak katastrofálne nudí? a na svete je pritom toľko možností ako oveľa krajšie a zmysluplnejšie stráviť čas :D

amélia11

takých tém som videla už viac, nebudem to tu vyhľadávať, nezáleží na tom, veď určite nie som jediná čo si to všimla.
totiž - myslím, že logicky predpokladám, že človek píše na fórum preto, lebo chce počuť názor niekoho iného. ale keď si odpovedá sám, tak sa k tomu inému názoru vlastne nedopracuje. takže zbytočne písať, stačí len rozmýšľať. alebo si v duchu predstaviť, že nás je v hlave desať a spolu si pokecať. takto by o tej strelenosti aspoň nikto nevedel...:)

J111

Mozno ide nie o poruchu, ale skor o potrebu:D Trochu podivnu:D
Ludia trpia samomluvou, tak mozu trpiet aj samopisanim:D