Vysoka skola - pomoc

Príspevok v téme: Vysoka skola - pomoc
ELLEgance

Hello :D potrebovala by som poradit co sa tyka oblasti VS, pretoze som maturovala este minuly rok, teraz som kvazi na jednorocnom dennom kurze, ale neviem ci k tym prihlaskam potrebujem potvrdenie z mojej EX- strednej skoly, alebo ine pepiere napriklad uz rovno aj potvrdene maturitne vysvedcenie ci?... mate s tym niekto skusenosti???

Diana8657

Musiš mat potvrdene maturitne..a aj znamky zo strednej skoly, zo vsetkych rocnikov ktore si vypises na prihalsku musia byt potvrdene skolou+väcsnia skol si pyta potvrdenie od lekara,,

jankaaaaaaaaa

to vsetko je napisane na stranke skoly, na ktoru sa hlasis. musia tam mat podmienky co vsetko treba dolozit. na niektore skoly netreba nic, na niektore skoly treba

lamkaa

ak ides na bakalarske studium, tak myslim, ze to musis mat potvrdene aj zo skoly a samozrejme aj od lekara
sice, neviem ci sa to nezmenilo, ale tak to bolo este ted ked ja som isla pred troma rokmi, proste musela tam byt peciatka a podpisy z gymnazia na ktore som chodila

Laurina22

Nepotrebujes mat nic potvrdene,len si vypises znamky za jednotlive rocniky a z maturitneho vysvedcenia

That´s all