Chlap a krčma

no a čo

a čo ti bráni v tom spoznať iné ženy v tvojom veku?? a ked budete mať čas, tak ísť spolu niekam? ked aj niekam s detmi, na prechádzku.. vždy sú možnosti, ako sa lutovať a hnevať sa na manžela ..

Mimka76

Vieš,ja som nechcela ísť na dedinu vôbec,ja som totiž typický "meščuch",dievča z mesta.Ale on vravel,že nám bude dobre,má totiž vlastný dom,po čase aj on ľutuje,že ma neposlúchol,mohli sme mať pokoj od neprajných ľudí.Ale už je neskoro na ľútosť.Teraz nemáme peniaze na sťahovanie,dali sme si domček opraviť.Aj deti nám tu chodia do školy a škôlky.Ja mu nič nezazlievam,len som akosi prestala spoločensky za tých 8rokov žiť.Je to moja chyba,uznávam si.

slnečnicaa

Tak sa s tým budeš musieť zmieriť. A keď dáš deti rodičom, tak si spravte občas aj oddelený program, ty choď za kamoškami (asi do iného mesta) a on nech ide do krčmy.
Môžem sa opýtať, čo ťa viedlo k tomu, aby si sa presťahovala na dedinu, kde nikoho nepoznáš? (nijak neútočím, len ma to zaujíma, pretože mňa by nepresvedčil žiadny argument)

Mimka76

On nieje typický dedinčan,keď nám moji rodičia vezmú deti na víkend,tak chodíme spolu posedieť si.Ja nemôžem s ním ísť,nemôžem predsa dve malé deti nechať samé.Chápem ho,že potrebuje vypnúť po celodennej práci,ale ja to nepotrebujem?Tiež som na nohách od 6tej rána až pokiaľ drobci nejdú spať a nemôžem vypnúť ako on.A nesťažujem sa,len sa pýtam na vaše názory a ďakujem vám.

slnečnicaa

Ja som sa s priateľom dohodla, že keď budeme mať deti, on bude na materskej a ja budem chodiť do práce a potom do šenku:-)

xxxxxxxxxxxx

vitaj v realite a bud rada ze sa o tie dve hodiny vobec vrati ini sedia v krcme aj cele dni a chodia domov v strasnom stave... ale tak myslim si ze si vedela do coho ides ked si si ho brala...ci zacal chodit do krcmy az po svadbe?! aj chlap potrebuje po praci vypnut a doma si asi neoddychne ako by chcel, urcite ked pride domov zasypes ho roznymi otazkami a ulohami :DDD ako kazda zena ktora sa doma sama nudi a len caka na muzicka :D... a on si asi mysli ze ty mas oddychu doma habadej... treba sa s nim porozpravat a nie s nami...stazujes sa podla mna len preto ze on ma nejaky spolocensky zivot a ty nemas ziadny taky zivot...jedine to ta stve ... ale...sama si si vybrala.

*inko

mimka, a preco ta ide rozhodit? nepovedal ti to predtym?
podla mna to nie je dovod na hnev, neviem ako to u vas funguje, ci je to taky typicky dedinsky chlap, co si rad vyrazi s partiou do krcmy na karty, alebo aj teba s detmi obcas niekam vezme
niektori chlapi si myslia, ze to tak bezne funguje
treba sa porozpravat, ale hlavne mu nic nezakazuj..ked napr. maka cely den, tak mu dopraj trochu pivecka :) a skus mu navrhnut, aby ste nabuduce podnikli nieco spolu

slnečnicaa

Ja by som v tom problém nevidela, veď nech si ide, ak to nieje dennodenne.
Ak ti to vadí, tak chď s ním
Inak, tpch má pravdu, ja by som sa NIKDY nepresťahovala na dedinu, kde nikoho nepoznám