bojim sa mat sex

Príspevok v téme: bojim sa mat sex
kiwiiik

ahojte, mam velmi rada sex a rada si ho uzivam, nemala som vsak vela muzov (4) na to co sa mi stalo: od jedneho z nich (2 roky sme boli milenci) som dostala ureaplazmy a vyliecila som sa. predtym ako mi ich zistili som si ale nasla ineho milenca a toho som bohuzial nakazila ale lieci sa. velmi sa za to hanbim a aj som sa mu za to niekolkokrat ospravedlnila a on vravi ze to je v pohode, ze sa vylieci, ale mna desi predstava mat s niekym sex, s tymto alebo aj s hocikym inym, a uz vobec si neviem predstavit ist do nejakeho vztahu a tam by si ludia mali taketo veci povedat. ale ja mam v hlave akysi blok a nedokazem si ani predstavit mat sex, nie ho realne mat, ani s niekym chodit a povedat mu to. hned myslim na to ze ma nebude chciet, a ze to o mne rozsiri a potom keby aj, tak sa bojim ze znova nieco chytim a to uz nikdy nechcem zazit taku hanbu u lekara aj voci sebe. viem ze aj kondomy ochrania, ale na kolko percent? uz aj tam pochybujem ze by sa na mna nic neprenieslo. ako sa zbavit takychto myslienok a normalne fungovat?

Magy

kiwiiik - tvoj blok sa da odstranit pomerne jednoducho. V kazdom normalnom vztahu nadide chvila, ked dojde k sexualnej interakcii podstatne neskor, ako zaciatok vztahu. Len malo vztahov vydrzalo az do manzelstva a do smrti, ked sa obaja partneri zoznamili, ako sa hovori "cez postel". To znamena ze mali sex hned na prvom rande, alebo v prvy den, ked sa uvideli/spoznali.
Predpokladam, ze zatial ti nic nebrani nadvazovat vztahy. Az si budes partnerom ista v jeho dusevnych a ludskych kvalitach a budes mat dojem, ze nadisiel cas sa zblizit aj intimne, je rozhodne fer mu povedat, aky mas problem, co tomu predchadzalo (preco mas ten blok) a slusne ho poziadat, ze potrebujes mat istotu a so sexualnym zivotom mozete zacat len vtedy, ak ti donesie potvrdenie od lekara, ze je "cisty". Ak sa urazi, nahneva, prerusi vztah - potom je to jasny znak toho, ze je to nedospely urazlivy fagan, ktory ti za ten vztah nestoji. Jedine partner, ktory je dospely naozaj, pochopi tuto ziadost ako snahu o bezpecnost vasho vztahu a buducnost a prip. zdravie vas a vasich deti. Dovera s tym nema co robit - on moze byt nakazeny od predoslej partnerky a nemusi to ani vediet - presne ako si to nevedela dlho ani ty a zistila neskor, az ked si nakazila niekoho ineho. V tom nie je ziadna hanba ani dovod na urazanie sa.
Drzim palce!

Diana8567

Pozri..ono to naozaj pride samo. Len skus prekonat ten blog, tebe sa stala ta neprijemnost a teraz sa bojis jej opakovania, ale to sa stane naozaj ojedinele..bohuzial ty si mala tu smolu. Skus sa nepozerat na partnera so strachom v ociach, skus sa cez to preniest aj ked to je tazke, zacni ho vnimat a citit ho..chapes tie pocity ked je pri tebe..telo, jeho vona(mozes nanho nastriekat parfum:D) zacni vnimat viac zivocisne pudy..navod si atmosferu aka sa tebe paci..bud romantika pri svieckach alebo akcnost v kuchyni;)..je to len na tebe. Najdi si ten pod ktory teba pritahuje a zacni tam. Uvidis ako sa ti to zapacia:) drzim palce

kiwiiik

wreck, nemyslim ze som promiskuitna, to by som spala naozaj s hocikym, ja som si dala zalezat na tom, aby to bolo dlhodobe, prave kvoli tymto veciam a vidis ako som dopadla.
laurina, viem ze nie som infekcna, a ked som sa dozvedela ze som zdrava tak som myslela ze sa budem tesit, ale mam z toho troska depku, naozaj je to proste v hlave a neviem co s tym, kedze fyzicky som v poriadku, neviem co si mam vsugerovat aby som bola normalna

wreck

kiwiiik, laska ta vylieci z tych myslienok. taka ta skutocna, ked umieras tuzbou dotknut sa ho, ak prave pri tebe nie je. pojde to same ani nebudes vediet ako.

ako ho najst a co dovtedy robit? napada ma len prestat byt promiskuitna, ale to uz sa asi stalo, odhadujem zo zaveru prispevku, takze... neviem. :(