Chalani..

Príspevok v téme: Chalani..
ema_154

Neviem čí sú tu aj chalani ale otázka na nich..Záleží vám na vzhľade ? Teda záleží vám natom aby bolo dievča chudé alebo nie..páčia sa vám dievčatá zmaľované alebo normálne prorodzené..
..a brali by ste dievča skôr vychrtlé so škaredou tvárou alebo tak trochu pri sebe ale pritom milé dievča ??:) I keď podľa mňa je každý svojim spôsobom krásny :)) Vlastne je to aj otázka pre dievčatá pretože TAKMER každá chce svalovca teda aspoň myslím nebolo to smerované na všetky baby :) alebo vám záleží na povahe a natom aký je vo vnútri ?♥ :)

bingham

ema...hovori sa ze ked sa zalubis tak nezalezi na vyzore...neviem mne sa este nestalo aby som bol s frajerkou ktora sa mi nepaci...a ano pre mna jednoznacne chudsie

evinna2

Načo by mi bol krásny svalovec...keby nemal nič v hlave...Myslím si, že ľudia si proste musia "sadnuť" ...nikomu nezalezi na vzhlade...

Herkules14

Záleží ako to s ňou myslíš. Keď si chceš len užívať tak to je na tebe. Ale ak ju miluješ, na vzhľade nezáleží, teda z väčšej miery.

Na diskotékach som balil dievčatá zmalované a chudé ale v posteli boli jedna ako druhá.

Dnes mám prieteľku ktorá v skutku nieje najkrajšia ale pre mňa je najlepšia lebo ju milujem :)