Tragus piercing

kivi6612

ja to mam robene v poprade, v silveri, stalo ma to 20ečok, citila som iba ako mi tam hybe s ihlou, trošku mi to opuchlo, tak dva dni, mam to od konca septembra a ja som s tym uplne spokojna :) zahojilo sa mi to naozaj behom troch-štyroch tyždnoch :) neviem si predstaviť ako to môžže niekto prestreliť

*wiks*

Môj tragus stal 6€ aj s naušnicou/chirurgicka/ nemam to prepichovene, ale je to normlane nastelene ako každa ina naušnice. Vobec ma to nebolelo a nemam s tym žaidne problemy. je pravd,a že asi 3dni sa na tej strane neda spat, ale nieje sa čoho bát a vysledok stojí zato :)

bobulka

No tak ja som si dala vcera prepichnut a VOBEC to nebolelo, az som sa cudovala.. Teraz to trochu pobolieva ale nie je to nic hroznee a hlavne- vyera to super :-)

berčil

Prepich ma stál 30€ ,klamala by som keby som povedala že by som to necítila,cítila ale vôbec ma to nebolelo...trvalo to veľmi krátko,viac nepríjemné bolo popravovanie náušnice ako samotný prepich :) Niektorý sa chytajú za hlavu ekd im poviem že 30e a le za kvalitu sa platí,neopuchlo mi to,nebolelo to ,a náušnicu si prosím nedávajte skôr dole ako 2týždne ,zaručene Vám to opuchne,za 10dní to máte zahojené,teda ja som mala ,stačí používať normálnu ALPU (frankovka):)

Simi222

Ja som si práve dnes dala robiť tragus do lavého ucha :) ... úprimne ? prepich som poriadne ani necítila a od vtedy ani neviem že by som tam niečo mala.. úplne bez problémov..hýbem so sánkou smejem sa stane sa že niekedy si do toho nechtiac ťuknem ale inak bez problémov som stým zatial..a keď som si to čistila tak iba vtedy ma to troška zaštipkalo a aj to zato že to mám čerstvé :) ...mňa stál prepich 14-15€ a šperk mám za 10€ :) piercer mi presne hovoril čo kedy a ako ide robiť a úplne bez problémov :)... sama som sa bála že či to bude boleť, ale presvedčila som sa že nie ;)

nikita20

Mna stal 20 eur aj so sperkom uz.Dala som si kruzok lebo sa mi viac paci ako gulicka ale piercerka mi povedala ze s gulickou sa to lepsie hoji lebo sa neotaca ako kruzok..

jankaaaaaaaaa

ja ked som isla do piercing. studia hovorila som si ze to vobec nemoze boliet, brala osm to uplne v pohode a vobec som sa nebala. az ked som si sadla do kresla a piercer mi povedal ze chrupavka je najviac bolestive miesto, takze to bude boliet a nemam sa zlaknut :D no skoro som tam odpadla od bolesti. ale je pravda, ze mam velmi citlive usi , tak mozno preto