Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krcne mandle

LU

Operovali ma v narkóze, čo odporúčam, pokiaľ máš veľké zrasty, pretože ja som na stole strávila hodinu a pol. Neviem si predstaviť, že by som tam tak sedela len s lokálkou.
Rozprávala som hneď, ako ma prebrali z narkózy, ale nemôžem povedať, že by som si to užívala. Zhruba týždeň po operácii som však bola v pohode, hoci doma by si mala určite stráviť tie 2 týždne. Jednak aby si neochorela a aby si náhodou nezačala krvácať. Ale nemáš sa čoho báť, to, že niekto s tým mal problémy neznamená, že to hrozí aj tebe :)

vikiviki.

zakrok som absolvovala asi v 15stich a poviem Ti, pre mna to bola katastrofa, robili mi to len v lokalke + nejake oblbovaky.Zakrok sa dal prezit, bolo to len take neprijemne,(drzat si misku pri ustach a doktor tam svacol nejake dva kusky maska) ale potom na jiske sa to zacalo, strasna bolest, dlho sa mi to hojilo, nedalo sa jest ani pit, aj teraz ked si na to spomeniem tak ma strasie, a to mam za sebou 2 porody :)))
Ale po zdravotnej stranky sa mi velmi ulavilo, mavala som caste hnisave anginy, a od vtedy mam pokoj.
Tak dufam, ze som ta dako nevystrasila .....:)))))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.