miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?

Príspevok v téme: miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?
leila1134

Ahojte,msm otezku,byvam s priatelom ,vyse pol roka,iz dlhsiu dobu si nemame co povedat,leziem mu na nervy,neustale ma provokuje aku ma dobru naladu,na zaciatku kym si mnou nebol isty o mna bojoval,citila som z neho lasku ,ze chce somnou byt dokonca zivota ,mat somnou rodinu,no teraz je voci mne lahostajny,ignoruje ma,uplne sa citim ako keby ma nenavidel poradte mi prosim co mam robit lebo ja uz neviem co si mam mysliet o tomto vsetkom.

Honor

Hovorila si, ze ti mamina kupi letenku, ci sestris nakoniec ty na nu? Co najskôr by si mala zbalit kufor a odist...daj to urcite mamine vediet..a ako pise Magy ..nedavaj mu to nijak najavo a neprovokuj nicim...co najskôr odit..drz sa hlavne

Magy

leila1134 - vdaka za info, potesi kazda sprava, aj ked nie je prave pozitivna.
rozhodne sa nevzdavaj a drz sa. nech ti je pomocou aj vidina toho, ze uz coskoro to bude za tebou, ked ukoncis tuto smutnu a nikam neveducu cast svojho zivota. neprovokuj, nedavaj najavo ze chces odist a uz vobec nedufaj, ze by sa to este mohlo zlepsit.
drzime palce a tesime sa na dalsie info!

leila1134

ahojte podavam info mam nasporene zatial nieco,pre zmenu to vyhrotilo uz aj do situacie chytania pod krk,nadavania mi do tlsty k ... a pii... ,udrenia po tvari a potom mi povie ze on ma tak chrani

Magy

leila - veta "ja ho milujem a viem ze to co citim k nemu som nikdy k nikomu necitila" je dost typicky alibizmus, ako nevidiet pravdu. odpovedz si sama uprimne - co z toho, ze ty milujes jeho tak silno, ked on to ma na haku??? na vztah a najme na spolocny zivot treba VZDY DVOCH! To co si popisala hore aj nizsie v dalsich reakciach je uz jednostranny pocit zamilovanosti, ktory ta coskoro prejde. Jednostranna laska nikdy netrva dlho. To ze si k nikomu este nic podobne necitila vobec neznamena, ze to nemozes pocitit zas k niekomu inemu CO ZA TO BUDE STAT!! Co si ta bude vazit a milovat rovnako, ako ty jeho. A nie s tebou zametat a ponizovat ta.
Dufam ze sa spametas co najskor a zacnes novy zivot.
A myslim ze vsetci budeme radi, ak napises, ako si dopadla.

leila1134

no jeho rodina ma nenavidi kedze som tu ako prizivnik,lenze on ma sem volal ze ma miluje a ze sa o mna postara,bude mi davat peniaze,teraz nemam nic sedim tu v izbe sama jak pes lebo on tu ma na navsteve jeho mamku do 26 februara tak s nou vsade chodi,a ja tu bez pocitacu iba na iphone cumim von onknom a cakam kedy mi ubehne cas aby som mohla ist domov,uz som volala s mamou ta mi kupi letenku,len sa musim vyliecit mam zapal priedusiek ,a hned ako to bude mozne letim domov

Honor

Leila skus ako ja s nim hodit rec, ak pochopi co ta trapi, mozno zmeni pristup, ak to vedel na zaciatku, preco by nemohol teraz. Len mi napadlo, nie je ovplyvnovany svojou mamou?

Ak sa nezmeni, necakaj a zbal si kufre, ver mi, ze lepsie to uz nebude

Honor

Leila - pisala si do mojej temy s prosbou poradit ti :) Precitala som si tvoj problem a zbezne prebehla komentare. No ono poviem ti tak, zasadny rozdiel medzi nasimi problemami je ten, ze môj sice je tvrdohlavy a jesitny kus, mysliac si, ze ma stale pravdu, ale ak je vsetko v poriadku je ku mne mily, dobry vie prejavit city a ak nahodou vidi, ze pochybil ozaj on, co nie je tak casto..vie sa ospravedlnit, ale napriek tomu ma vycerpava dost, to si citala co som pisala. Ale ten tvoj, poviem ti tak z toho, co pises, ta uz nelubi. Mam pocit, ze si ako jeho majetok. Ze ti nechce dat peniaze na letenku? Ja by som sa uz davno skontaktovala s rodinou a odisla. Rodina urcite bude pri tebe stat. Komunikacia je dobra vec, ale horko tazko funguje u mna a vlastne..ak ta provokuje, chcela by si s takym chlapom byt do konca zivota? Mne sa tazko upusta od toho môjho, ale s nim viem zazit aj pekne veci, ale ty sa len trapis a zijes tam s jeho mamou, ktora ta navyse nema rada. Mala som pred mojim priatelom jedneho, ktory ma zacal zanedbavat, klamat a kaslal na mna, vtedy bez zabran som to ukoncila. Ver mi, ze az takyto chlap ti neprinesie nic dobre, len ta bude citovo nicit. Na tvoju otazku odpovedam, ze ta nemiluje. Mas svoju hrdost tak uvazuj a nenechaj so sebou zametat az tak, aj ja sa snazim, aby mi ten môj neskakal po hlave. Verim, ze pobehuju po svete lepsi chlapi. Ale otazka pre teba, ty k nemu nieco citis? Lebo ak ano, verim, ze je to pre teba tazke. Asi take ako pre mna.

ŽanetaOP

leila toto je presne tak ako píšeš : To je tak ked je zena dobra chovaju sa jak k handre a ked je stetka tak sa ma jak princezna,januz tomu vazne nerozumiem."
ani ja tomu vôbec nerozumiem ale jednoznačne je to tak.