miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?

Príspevok v téme: miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?
leila1134

Ahojte,msm otezku,byvam s priatelom ,vyse pol roka,iz dlhsiu dobu si nemame co povedat,leziem mu na nervy,neustale ma provokuje aku ma dobru naladu,na zaciatku kym si mnou nebol isty o mna bojoval,citila som z neho lasku ,ze chce somnou byt dokonca zivota ,mat somnou rodinu,no teraz je voci mne lahostajny,ignoruje ma,uplne sa citim ako keby ma nenavidel poradte mi prosim co mam robit lebo ja uz neviem co si mam mysliet o tomto vsetkom.

Maoam

ok, ak som v takej situacii, tak najdem moznost ako od neho vylakat prachy a do Helsiniek sa dostat

dokym nie si priputana v pivnici, tak sa to da a kedze pises z netu, tak snad to take zle nebude

alebo riesit nechces a pises sem len tak?

Maoam

kasli na neho aj na jeho rodinu, ak to myslis vazne a ak chce odist tak si rozmysli, ci si odlozis prachy postupne alebo pojdes na ambasadu a das sa poslat domov

je to na tebe

leila1134

nemozete nic ,lebo on je hokejista a potrebuje pohodu,cize ja som pred jeho rodinou najhorsia ze kvoli mne sa mu ani v hokeji nedari

Maoam

leila, byt tebou idem na ambasadu a dam sa poslat domov, vydavky za letenku mozes potom aj splatit postupne, zo Slovenska...ak mas pas ak ti ho neodnal, chod...

Maoam

leila, vies dobre anglicky? vo Finsku sa anglicky dobre dorozumies, tam sa to ucia od ZS vsetci povinne, aj deti vedia anglicky uz, aj starsi ludia, ak by si potrebovala pomoc, chod aj na policiu, anglicky sa dohovoris a nezabudni na konzulaty, ambasady, pomozu aj oni

leila1134

len je to tazke strasne bez kontaktov nic,nemam nikoho,vsetko som zavrhla ked som sem sla,a byt tu s nim v jednej izbe tak to boli ked vam on rozpraval vsetko nadherne a miloval vas a zrazu je to vsetko prec a este sa musite na to pozerat teraz

Maoam

no kym si v Europe, to sa da, ok tak odkladaj a drz sa a hlavne sa VRAT domov, nieze ta zasa zbalacha, uveris mu kecy a ostanes a budes sa mat este horsie

leila1134

no jedine tak ,doma mi nemaju z coho dat lebo im dlzi skoro 500 eur,cize jedine trpet este,ale je to hrozne led ste pre niekoho domace zvieratko a ja som ho milovala naozaj,tak to este stale boli no ine vychodisko nemam pretoze seba milujem viacej,ste uzastny vsetci dakujem vam som vo finsku