miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?

Príspevok v téme: miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?
leila1134

Ahojte,msm otezku,byvam s priatelom ,vyse pol roka,iz dlhsiu dobu si nemame co povedat,leziem mu na nervy,neustale ma provokuje aku ma dobru naladu,na zaciatku kym si mnou nebol isty o mna bojoval,citila som z neho lasku ,ze chce somnou byt dokonca zivota ,mat somnou rodinu,no teraz je voci mne lahostajny,ignoruje ma,uplne sa citim ako keby ma nenavidel poradte mi prosim co mam robit lebo ja uz neviem co si mam mysliet o tomto vsetkom.

Maoam

tak, urcite mu NIC nehovorit, nesmie mat ani najmensie podozrenie, nic nepisat nikomu, odkladat, byt mila, poslusna a potom ujst

inak ked bude mat co najmensie podozrenie, tak k nej moze byt nasilny a bude este horsie na tom ako teraz

J111

No, mas to teda riadne tazke. Skus nieco vyhutat, snad na nieco prides, ty musis vediet lepsie nez my ako by sa to dalo realne vyriesit.

Maoam

leila, tak chod na najblizsiu ambasadu a oni ta dopravia uz domov, ked si v takej situacii

alebo sekaj nejaky cas dobrotu, VSETKO co ti ta si odkladaj, potom kup tajne letenku, spakuj sa a vrat sa

mas sa kam vratit? rodic(ia), surodenci, kamoska nejaka ...

nathália008

tak sa snim porozprávaj pekne,a ak sa nebude dať s ním pekne,tak povedz že napíšeš to rodičom-alebo to urob,a daj im adresu nech ti pošlu peniaze.A čo reč?Vieš po anglicky?vedela by si sa dorozumiet?

leila1134

cavo mi nechce dat na letenku,proste ja chcem ist domov ale cesta je draha,a nemam nikoho kto by mi poslal,no cele zle som naivna

Maoam

co sa nevratis domov, alebo preco nejdes niekam, kde mozes zit a pracovat legalne, sama? cojaviem Rakusko, alebo sa vrat na Slovensko...toto nie je zivot, vsak si tam jak otrokyna