materske znamienka

Príspevok v téme: materske znamienka
jana_11

dobry den,
mam problem s materinskymi znamienkami, ktore zacali z nicoho nic tmavnut...a jedno dokonca akoby sa zacalo otvarat...
hladala som info na internete a vsetko nasvedcuje len na rakovinu koze...
prosim, vie mi niekto poradit... mam len 22 rokov :-(
-----------------------
Znamienka - materské znamienko - www.zdravie.sk

animka

silvi okolo 20- tky je normalne ze sa tvori vela znamienok...aj mne sa tak zvacsil pocet znamienok za posledne 3 roky , hroza...mam 23

silvinka001

Dobrý deŇ,
vždy som mala viac materských znamienok, ale boli maličké a videla som ich len ja, ale teraz mám 20rokov, a za posledný polrok-rok, sa mi vytvorilo min. 40 drobunkych znamienok, po rukach, prsiach, krku... Už som si 3 velké dala vybrat asi pred 7 rokmi, ale pretože boli velke. S tým som spokojná, tieto sú drobulinké ale je ich strašne vela, takže nerozí, aby som si dala vybrat všetky, prehladala som internet, ale nič som nenašla, neviete niečo čo ovplyvnuje tuto tvorbu, alebo ako sa da tomu zabranit, prip. či to neznamena nejaku chorobu?

silvinka001

Dobrý deŇ,
vždy som mala viac materských znamienok, ale boli maličké a videla som ich len ja, ale teraz mám 20rokov, a za posledný polrok-rok, sa mi vytvorilo min. 40 drobunkych znamienok, po rukach, prsiach, krku... Už som si 3 velké dala vybrat asi pred 7 rokmi, ale pretože boli velke. S tým som spokojná, tieto sú drobulinké ale je ich strašne vela, takže nerozí, aby som si dala vybrat všetky, prehladala som internet, ale nič som nenašla, neviete niečo čo ovplyvnuje tuto tvorbu, alebo ako sa da tomu zabranit, prip. či to neznamena nejaku chorobu?

Katka z BA

Ja som si vypuklé znamienka nechala vybrať u MUDr. Nováka v Karlovej vsi, Líščie údolie. vybral mi ich naraz päť. Roky som mala jedno veľké na tvári. Teraz sa smejem, prečo som ho celý život trpela. teraz ma známi ani nespoznávajú, čo ma dlho nevideli. Doktor Novák ich vyberá rutinne, v lokálnej anestéze. Má ľudové ceny , preto k nemu chodia ľudia zo širokého okolia. Je to dobrý chirurg z dlhoročnou praxou. Kaťa

tedua

prosim vas mate niekto skusenosti s odstranenim znamienka,ktore v okoli sa vybielilo inac je hnede
,vyzera to nepekne a na kupalisku som zatial nikoho s podobnym niecim nestretla. dakujem.

safga

počujte ja mam znamienko presne na zadku a nieje najmenšie a chel by som ho odstraniť lebo niekedy boli ked sa začuchne pride mi blbe že by mi ho mali davať dole z chlapteho zadku ake tzto podal vas je?

KIIA

zdravim ...VERCU..ja som mala presne take iste znamienko ako ty ze mi okolo zbledlo a naozaj je lepsie ked ti ho vyberu..ono to vobec neboli ani nic take lebo to je jednoduchy zakrok.ja som natoom bola asi pred 5timi rokmi a teraz mam 18 a vsetko je v pohode..len mala jazvicka..tak sa neboj nicoho ...