materske znamienka

Príspevok v téme: materske znamienka
jana_11

dobry den,
mam problem s materinskymi znamienkami, ktore zacali z nicoho nic tmavnut...a jedno dokonca akoby sa zacalo otvarat...
hladala som info na internete a vsetko nasvedcuje len na rakovinu koze...
prosim, vie mi niekto poradit... mam len 22 rokov :-(
-----------------------
Znamienka - materské znamienko - www.zdravie.sk

peter456

www.wartmolevanish.com
alebo
www.hid-n-discoveries.com

Vyskusalo to uz tisicky ludi.
V diskus-forach o tom citam len s pochvalami.
Nechapem preco to na Slovensku este nikto nedistribuuje. Ved to funguje uz od roku 1999.
Ja som to uz objednal hoci aj z USA. Uvidim ako to dopadne.Dam vediet.

eliaska

Dobry deň.ja sa len chcem spytať či ma niekto skusenosť s odstraňovania znamienka laserom.Ja mam veľa znamienok a chcem si ich dať odstraniť ale len laserom .Ďakujem za rady

aduliena

Radusqa, prečo sa hambíš za znamienka??? Koľko máš rokov? Zosvetliť sa nedajú, len vyrezať chirurgicky alebo laserom.

zwedavus

radka!! prosiiim ta.. hanbit sa za to ci mam ci nemam nejake znamienko.. tak to aby sme sa uz hanbili za vsetko pomaly.. ved to je uplne prirodzene!! kazdy z nas ma znamienka.. niekto ma viac, niekto menej.. niekto vacsie, niekto mensie.. a?? je to uplne normalne, tak sa prosim ta, prestan nad takymi zbytocnostami traapit.. a ziadne zosvetlenie ani ine bludy.. jednak sa to ani neda a urcite si s nimi nic nerob.. znamienka su citlive a nemala by si sa s nimi vobec babrat.. a mimochodom, ak su tie znamienka velke a prekazaju ti, tak sa daju odstranit.. dnes je to bezne.. aj tu na zdravi mas takych x tem, tak si to pohladaj.. vela ludi si ich odstranuje z estetickeho hladiska a mnohi zo zdravotnych dovodov.. hlavne ked su vacsie alebo su na nejakych nevhodnych miestach.. takze klidek..

radusqa

ahooj mam dve take asi 5-7 mm znamienka na jednej aj druhej nohe:(..mam ich presne v strede nenosim ani minisukne ani saty ani sukne ani kratasi hanbim za za nich su asi stredne tmave:((..na pravej ruke mam zase na ramene hore asi uz 1 cm znamienko:(..mama howori ze si s toho nemam nic robit:(.ale ja sa hanbim:(poradte mi ci nieje nieco co by ich zosvetlilo:P.diki

baska13

prosim vas..chcem sa len spytat,ze mam bradavicu na krku...neni velka ,ale zacala ma boliet a mam aj okolo nej cervene.co s tim mam robit?Ďakujem moc

chirurg

jana_11 pozri sa nevidim ako to vypada predovsetkym chod ku koznej a tam sa dozvies pravdu a ona ti poradi a chod kym neni neskoro internet ta nevysetri a nic sa neboj

majkaaa

Inak lekárka mi povedala,že znamienka,z ktorých vyrastajú chlpy sú obyčajne neškodné. Ale na to kožné určite choďte,všade čítaš,ak sa znamienko naruší,treba s tým ísť,nepodceňujte to. Tá návšteva lekára vás nezabije,naopak,dodá istotu a pokoj.

majkaaa

S každým podozrivým materským znamienkom treba ísť neodkladne k lekárovi (dermatológovi).Naozaj to neodkladať,môj kamarát na to umrel.Myslel,že je to banalita. Nechcem tu však strašiť,ale istota je istota. Ja som si dala po konzultácii s lekárkou tri znamienka vybrať,ktoré mi špatili tvár a je všetko v poriadku. Tu ti naozaj nik odborne neporadí,nerob predčasné uzávery,nepanikár,ale lekára neodkladaj.V tých horších prípadoch včasná diagnostika zachánila aj život.

zuziacik005

Prosím Vás potrebujem pomooc. Strhla som nechtiac troška priateľovi znamienka. Môže to mať nejaké zlé následky?Máme ísť s tým k lekárovi?