Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu

Aj_Ja

Aj ma to zabolelo ked ho do mna prvy krat vopchal a pretrhol blanu ale ked nebudes preststavat a budes pokeacovat v sexe tak bolest prejde a zacnes si to uzivat naplno

IvankaCmukk

Ahojte ja som ivanka.mam 42 rokov za mesiac to bude 43 a stále som panna.bojim sa toho.mam z toho traumu od vtedy čo som si tam dala kombinačky alebo otvárak na kompoty.viete mi nejako poradiť? Rada by som to už vyskusala. Ďakujem

Lívuštek

Bol to ako každý jeden deň keď sa končil školský rok. Ráno škola a poobede som išla ja a moja kamoška na nákupy do Prievidze že si kúpime niečo na vysvedčenie. Kamoška si kúpila tričko , a ja som akurát bola v jeden kabínke kde som si skúšala jedno tričko ktoré mi bolo treba zapnúť. Tak si kamošku zavolala do kabínky a zapla mi tak krásne ten zips. úžasné! Vtedy sa niečo stalo medzi nami. tričko som si kúpil a ponahlali sme sa na toalety. Nikto tam nebol :) a tak sme vošli hneď na prvé wc a tam sa to stalo. Obe sme sa obrali a to najkrajšie čo každá jedna baba má. v ten deň sme si to ešte zopakovali na prelieskách. Teraz si každý pomislí že sme lezby :) nie! ja aj moja kamoška máme frajerov ale oni nám také čosi nevedeli dať. Potom sme to robili všade kde nám na to prišla chuť. na lúke, na kupalisku, v zadu v autobuse kedy našťastie nikto nešiel. Potom sme to skúsili navrhnúť aj našim priatelom. neboli proti. tak raz ja, saša a šaňo jej frajer. a potom ja saša maťo to je zas môj priateľ. A poviem vám krásne čosi! Teraz rozmýšlame všetci štyria že si partnerov vymeníme len na jednu noc :) už teraz sa na to teším!

P.S. Ak máte možnosť vyskúšajte to. Aj keď nie ste lezby!

XxX3366

Ahoj tiež mám 17 a nedávno som s frajerom mala 1 sex . Bolo to zhruba tak že ked som bola dole ja nevedel ho tam dať bolo to dosť nepohodlné tak som skúsila isť hore ja bolelo ale dalo sa to prežiť bolo to tak cca 1 min Moja rada kašli na bolesť !! Hlavne si to uži a uvolni sa :)

hildegarde

..., chceš byť s tým chlapcom celý život? Chceš sa raz za neho vydať, mať s ním deti? Ak áno, tak sa nemáš kam ponáhľať, máš ešte len 17 a život pred sebou. Ak nie, tak načo to robiť? Kvôli pôžitku a "skúsenostiam"? Panenstvo máš len jedno, dobre si rozmysli, komu ho daruješ. Lebo keď chceš oň len prísť, tak je to celé zle.

Si ešte mladá, o pár rokov sa budeš na tento svoj vzťah pozerať inými očami a môžbyť budeš ľutovať, že si sa prvýkrát milovala s týmto chlapcom, ktorý už s tebou vtedy ani nebude. V puberte sú city a názory nestále, počkaj si na zrelý vek - svoj aj jeho. Vtedy budeš vidieť život a lásku trochu inak, zodpovednejšie. Naozaj o nič neprídeš, ak počkáš. Len čas preverí, či ten chalan naozaj stojí za tvoju lásku.

...

strašne sa bojím môjho prvého sexu.. mám 17 rokov a s mojim priatelom sme spolu už 2 a pol roka.. zajtra to chceme spoločne prvý krát skusit .. obaja sme neskúseny .. moj priatel ma už palcoval a vošli mu tam 2 prsty vobec ma to nebolelo .. pozerala som sa tam dole zo zrkadielkom a v panenskej blane mám taku dierku akurát na 2 prsty .. ked ma frajer prvý krat palcol vobec mi nešla krv ani nič .. bude ma to boliet ? aku mame dat polohu stačí misionarska ? .. prosím odpovede nutne !!!

alexandra55

,,, mam 23 rokov a este stale som panna,prosim poradtee mi ,,ako na to istt ,skusame to s priatelom ,ale mna to velmi,, a to len ho prilozi ,,,viac ako jeden palecc domna nejde som s toho uz nestastnaa ;((( co mam robitt