Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

epilacia ruk??

Príspevok v téme: epilacia ruk??
susiie

co si myslite o epilacii ruk??? ja som mala totizto velmi tmave a huste ochlpenie na rukach (mam s tym problemy aj tak celkovo) ale zacala som si ruky epilovat..
len by ma zaujimalo ci to nevyzera divne, ak nie su ziadne.. viem ze na to uz je asi neskoro ale ja som si vsimla ze uz nie su take tmave ani huste cize mozno po case budem moct prestat.. mta e stym niekto nejaku skusenst??

kiki

ja som bola dvakrat na laseri, este ma caka jeden raz. som zvedava, co to spravi... bola by som rada, ak by som mala take jemnejsie chlpky, kedze som tmavovlaska. tiez by ma ale zaujimalo, ci vytrhavanie nejak ovplyvnuje dalsi rast. mne sa to zatial nezda...

leila1134

ahoj ja si epilujem uz tri roky,a som spokojna,chlpky mi pomaly menej zacali rast no uz mi to ostalo,si ich epilovat,ja som kedysi robila casnicku v jednom vychytanom bratislavskom coctail bare a tam mi raz jeden host povedal ze je to krajsie ked ma zena ruku uplne bez chlpkov a hlavne ked robi casnicku takze podla mna je to pekne :)

leila1134

ahoj ja si epilujem uz tri roky,a som spokojna,chlpky mi pomaly menej zacali rast no uz mi to ostalo,si ich epilovat,ja som kedysi robila casnicku v jednom vychytanom bratislavskom coctail bare a tam mi raz jeden host povedal ze je to krajsie ked ma zena ruku uplne bez chlpkov a hlavne ked robi casnicku takze podla mna je to pekne :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.