Milovaná ma vydiera sexom -vagínou

milačik

Buď si istý, že ťa ľúbi, inak by si ťa tak neudobrovala. Dáva ti najavo, že ju veľmi mrzí, že ťa nahnevala a chce ťa potešiť najlepšie ako vie!

tichý

Chalani ja nedokážem vydierať penisom,lebo keď mi dá pričuchnúť,tak ja sa hňeď trasiem,podlomia sa mi kolená a prosím,sľúbim jej všetko.Potrebujem vážnu radu. dík.

inri

jokyno má pravdu, tak keď bude vydierať skús ju ignorovať a otrčať jej penis pred očami iba a vagínu si nevšímaj vydieraj ty penisom

jokyno

Skús ju aj ty vydierať penisom.Trošku ju pobúchaj po čele a hneď zbal vercajch a choď do najblžšej krčmy.

Teodor

tichý nemôžeš sa nechať vydierať vagínou !!! a ak si inak nevieš rady plešti jej ho do análu nech vie čo je to pomsta....

tornado 1

Mily tichy nenechaj sa vydierat vaginou lebo si bude s tebou robit co chce moj kamarat budeme mu hovorit chlpata dlan to vyriesil po svojom ked mu priatelka imaginarna nechcela dat tak vzdy zobral maleho na ruky a dal ho odgrcnut to je podla mna frajer

mucha

bud len rad... ja mam kolegu ktory skoro vobec nema sex a chodi smutni ten bude mat mozno sice skor problem z neverou ale vzdy lespie ako nic aj on by sa urcite radsej skor hadal a potom udobroval..