Jablčny ocot

Bosska

Skutočne pata s tým octom je to pravda len to netreba preháňať a užívať ho 5 x denne a nie polievkovú lyžicu ale čajovú do troch decí vody. Lebo ako povedal p. Dr. Bukovský, že pri veľkom množstve pitia jblč.octu môžu nastať veľké problémy i smrtelné. Všetko s mierou, i jablčného octu.Ja som na mesiac prerušila a teraz pokračujem, lebo som zistila, že okrem toho že som schudla som sa cítila i zdravotne o niečo lepšie ono to totiž spôsobuje očistu celého organizmu.

yuppy

awojky...ako ja neviem velmi dietovat,ani take nieco,ale mam opacnu skusenost...od mala mi chuti ocot,ale po jeho konzumacii mam automaticky chut na sladke...

ilonita

Ahoj Paťa. Pýtaš sa či pomáha jablčný ocot, ano na 100%. Je to najlepší prípravok na chudnutie. Ja osobne som ho pila minulý rok pred letom aby som vyzerala dobre do plaviek a naozaj sa mi to podarilo všetci boli prekvapený, no ja som im neprezradila, že každé ráno som pila 3dc čistej vody do ktorej som si naliala polievkovú lyžicu jablčného octu. Teraz chcem vyskúšať tabletky.Tak nech sa darí!!!

RNG

zaludocne vredy su spojene prakticky len s Helikobakterom pilori.

Zaludocne krvacania ale mozu byt od koncentrovanych organickych kyselin, ako napr tabletky aspirinu, kyseliny salicilovej a pod.
Inac zaludok je velmi dobre obrneny proti kyselinam, a to aj proti ovela silnejsej, ako je kyselina solna(HCl), ktoru si zaludok sam vytvara neustale.
Pochybuje, ze by dostatocne zriedeny ocot v malych davkach sposobil akekolvek problemy

SHAKTI

hlavne teda dlhodobym pitim jablcneho octu na lacno si tak krasne dodrbete zaludok a ziskate nadherne bolestive vredy...to vam za to naozaj nestoji!