Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očné tiene

FromLenka

Čo sa týka celkovo kozmetiky a aj samotných tieňov pozri sa u mňa na blogu: -odkaz odstránený-
Baví ma skúšať rôzne produkty a informovať o tom fanúšikov.
Alebo aj na FB: www.facebook.com

Cicka cicici

Naj očné tiene, držia, super sa nanášajú a tak ako sa ráno nalíčis, tak prídeš večer. -odkaz odstránený-

zuzi74

Sice stara tema, ale tak mozno niekomu pomoze. Suhlasim, tiene od Sleek su velmi dobre. Z bezne dostupnych znaciek v DM drogerii mam oblubenu hnedu paletu ocnych tienov "absolute nude" od Catrice. Su slusne pigmentovane, neopadavaju pod oci a cena je necelych 6 eur za 6 odtienov v baleni. Ja pouzivam na malovanie stetce na oci.

Nikolla

Ja mam najradšej značku Sleek čo sa týka očných tieňov, žiaľ nie su dostupné v drogériách. Ale dajú sa kúpiť na webe za nejakých 11 eur najlacnejšie, je ich tam 12 a us úžasné, nie len farby ale aj intenzita tieňov. Určite pomer kvalita 1* :) Mám doma aj drahšie tiene z pupy a nie som s nimi tak spokojná :) čiže naozaj tiene nemusia byť drahé na to aby boli aj dobré ;)

adusha

dakujem za rady. no u cinana si urcite nic na tvar kupovat nebudem a z tych ich farieb mi je zle :D rozmyslam nad tou Pupou.. tak ked pojdem okolo nejakej urcite tam skocim :) a tiez si tiene nanasam prstami :)

sydney

ja mam tu taku paletku 4 tienov z Alverde za necele 4 eura,a je to perfektne - mam citlive oci a vobec to nedrzadi,nezraza sa a dlho vydrzia,som velmi milo prekvapena,odporucam :)

ajajja

Ja som spokojná s Ruby Rose, ale používam bázu pod očné tiene, takže mi výborne držia akékoľvek. Ale tieto sú ozaj za pár eur.
U číňana by som teda tiene fakt nekupovala ani náhodou ...

tpch1

u cinana kupis max. tak zmes tazkych kovov a nebezpecnych farbiv. Ak si to chces davat na okolie oci, nech sa paci.

Monix

@meri.m : prstami je tiez super moznost ale nie kazdy na taky grif :)
@Izabelka_M: cinania su velmi obmedzeny otienami a tiene maju zvlastnu konzistencu, sice nechytaju zle, ale strasne sa sypu..
ono fakt zelezi od toho kolko chces do toho investovat aj :) ale u cinana ich kupis za babku :)