Milenka ?

Príspevok v téme: Milenka ?
dievcatko28

rozhodla som sa Vám napísať svoj príbeh nakoľko som tak trochu zvedavá aj na Vaše názory a rady nakoľko sama neviem ako to ďalej riešiť. Na jednej nemenovanej zoznamke som si dlhšiu dobu písala s jedným mužom a dohodli sme si stretnutie. Prvé stretnutie sme zorganizovali dosť na rýchlo ale už v tedy tam bola tá chémia,určite to poznáte...ale...hneď na prvom stretnutí mi povedal ,že býva s matkou svojho dieťaťa , áno viem, vtedy som mala povedať, že viac sa s ním nestretnem,ale poznáte to,zakázané ovocie chutí najlepšie a my sme si dohodli druhé stretnutie a potom ďalšie a ďalšie,tvrdil a tvrdí,že keby nebol na malého tak naviazaný dávno od nej odíde ale,že jednoducho nedokáže opustiť syna o ktorého sa on stará viac ako matka ( to je rozprávanie na dlho),zo začiatku so to akceptovala... Začali sme sa stretávať častejšie a aj spolu spávať. Ale teraz je tu niečo čo nedokážem prekusnúť a možno práve pre toto ukončím tento vzťah ak sa dá tak nazvať. On je celý deň doma ona pracuje,ona príde domov z roboty a on do tej roboty odchádza a vracia sa nad ránom domov. víkendy väčšinou prespí nakoľko robí piatky a soboty do rána takže veľa spolu netrávia čas. A keď má čas tak ho trávi so mnou. Ale keď ona niečo potrebuje on jej nedokáže povedať nie, keď sú spolu doma on sa ani neozve,aby sa to ONA nedozvedela. Naposledy sme sa bavili na tému dovolenka a on mi povedal,že pôjdeme my spolu ale,že potom bude musieť ísť aj s ňou a so synom, samozrejme sme sa pohádali a on mi povedal,že to jednoducho tak musí byť a hotovo,ďalej to nechcel riešiť. Sme spolu krátko niečo cez 2 mesiace,ale neviem kvôli tomuto spávať. Povedala som mu,že nechcem byť jeho milenka,tvrdí,že nie som,len to nie je jednoduché opustiť syna ktorého vychováva 5 rokov a len tak odísť. Chodíme spolu do spoločnosti,poznám jeho kamarátov aj oni mňa vedia aký máme vzťah, chodíme sa zabávať,ale ja mám pocit,že na potrebuje len ako milenku. chcela som to už ukončiť viac krát,ale nedokážem to,mám ho veľmi rada a nechcem prísť o neho ale tiež nedokážem žiť s pocitom,že sa každý večer vracia do bytu k inej žene... Bol už niekto v takejto situácii alebo zažil niečo podobné ? budem rada ak napíšete svoj názor. ďakuejm

winki

Zit s niekym, len kvoli tomu, ze jej to slubil? Prepáč, ale tomuto neverim fakt. To by bolo peklo aj pre velmi silne povahy. A ze nechce odisť kvoli dietatu? Teraz je este male, myslis ze o par rokov to bude lepsie? ale kde ze dieta si zacne uvedomovat veci okolo a casom to bude mat pre dieta ovela horsie nasledky ako teraz. Takze zloz si ruzove okuliare a nepleť sa do vzťahu dvoch ľudí aj ked majú krízu, ale mozno tá kríza je práve kvoli tebe, kazdá zena cíti ked ju muž podvádza.

Laurina22

Ako pise Maoam-po roku a viac to bude peklo

Ja to peklo prezivam kazdy den...Odid este kym je cas...

Mariola-pozdravujem ta.Dufam,ze sa Vam dari.Casto na Teba myslievam.

Maoam

baba je zamilovana, prve dva mesiace je clovek v osiali, aj ked nechce, aj ked sa tomu brani, ale tak podvedome zachytava aj veci, ktore ju upozornuju na nezrovnalosti a to je dobre

kolko mas rokov? 28? ta jeho je teda mladsia od teba, ze? ak mala dieta v 18-19, tak bude mat teraz nejakych 24? a on 33-34? vies, nevzal si ju, zije s nou, s mladou babou, ku ktorej ma stale city, ci si to chces priznat alebo nie - ale ma, neverim, ze spia v oddelenych spalnach

ok, verim, ze medzi nimi nie je vsetko OK a ze mozno maju nejaku krizu, to kludne uverim

ale fakt, ze s nimi ide na dovolenku (kde si zrejme sotva vezmu oddelene izby ;-), ze ona sa NEsmie dozvediet o tebe nic, ze sa ti NEozyva, ked je cez vikend s nimi, hovori za vsetko

je to smutna realita, ale je

smutit nemusis - pretoze ju si nevzal, pretoze chodil na pokec a balachal dalsiu mladu babu, len co mal s nou nejaku nezhodu

o com je tento chlap?

na sex - mozno OK, na zabavu- mozno tiez, ale nic viac necakaj

a uz vobec nie seriozny vztah

este by som ta pochopila, keby mal nejakych 45-50, ty otcovsky komplex, on by bol mozno nejak zabezpeceny, dobre postavenie, ze by ti nejak ucaroval takyto charizmaticky muz, to by som chapala viac, ako toto, i ked chapem, zalubila si sa

a kedze ho lubis, bude ta to boliet a boliet casom coraz viac

ak mas tu silu, skonci to - teraz, po 2 mesiacoch sa z toho dostanes relativne rychlo a dobre

po roku, dvoch a viacerych NIE

to bude peklo

drz sa a pokus sa, ak mas moznost ist sa na tuto trojku, on-ona-syn pozriet, osobne

ked su na nakupe, alebo ina moznost, nieco sa najde...

budes prekvapena a bude ta to boliet, ale potrebujes to VIDIET, na vlastne oci

Mariola

Presne ako píše laurina :-) ...zdravím :-) ...., veď si písala , že on od nej nechce odísť . Ona ho aj posiela preč , a on nechce odísť za tebou ?

Laurina22

Dievcatko tu ti radia zeny,ktore si tym ci z jednej ci z druhej strany presli

Ty s nim aj tak budes a mozno o rok zalozis temu ze co robit,ked si milenka a stale neodisiel

Ved sa na to skus pozriet triezvymi ocami-pisala si,ze povedal,ze neodide.Tak?Ved ti to sam povedal.

A to,ze on si ju chudinku musel ako tehotnu vziat je len dalsia uboha vyhovorka,ona si dietatko urobila sama?

Nicoll

dievcatko si naivna prepac,ale keby to s tebou mysli vazne tak situaciu riesi ...keci ze je s nou koli syncekovi su sproste kaleraby,ktore ti tlaci do hlavy...

dievcatko28

aby som upresnila informácie. Nie sú manželia,ona je o 10 rokov mladšia od neho,nikdy pred tým spolu nechodili, vyspal sa s ňou a ona ostala tehotná. Tak jej sľúbil,že sa postará o syna aj o ňu, mala v tedy 18 rokov. Ja sa na ňu nepýtam nikdy,on mi dá prečítať sms-ky čo mu zvykne písať a v každej mu píše,že bude lepšie,keď od nich odíde a že keď má priateľku tak sa mu ani nečuduje. Viem budete si myslieť,že som naivná,ale ....

Mariola

Sama máš pocit , že ťa potrebuje iba ako milenku a keďže pred svojou ženou všetko tají , je pravdepodobné , že od nej neplánuje odísť . Takto mu to vyhovuje , má aj svoje zázemie , aj teba na pobavenie . Ak však čakáš , že od nej odíde , asi si naivná . A by sa tak aj stalo , nebudeš mať na ružiach ustlané ... Stále budeš bojovať o neho s jeho bývalou a synom . Buď pripravená na neustále delenie času a peňazí medzi teba a nich :-(