Sen

snár

coozzee
Mohlo by to byť niečo také, že očakávaš zmenu. Púšťaš sa do nejakého nového "projektu", od ktorého očakávaš prekvapujúco rýchle úspechy. Takéto niečo sa ti tiež mohlo bezprostredne pred snom stať. Nemyslím, že tehotenstvo vo sne je tak silno vyhranený symbol dobrého, alebo zlého. Skôr by som ho jednoducho špecifikovala ako očakávanie nejakej vzrušujúcej veci. Ak si mala zo sna dobrý pocit, je to pozitívny signál. Keď už v ničom inom, mal by ťa usmerniť aspoň tým, že do reálu aplikuješ ten entuziazmus a radosť z očakávania dobrého

Izabelka_MT

áá som zabudla ešte sa vrátim k tým hadom .....ked sa mi sníva o hadoch , tak len to že kráčam a sú všade pod mojimi nohami ...ale neuštipnú ma...

Izabelka_MT

Snar.... Takže sníval sa mi v ktorom som sa ocitla blízko svojho bývalého bydliska , lenže bolo všetko iné.. ulice, cesty...kráčala som po uliciach a chcela som sa dostať do mojho terajšieho bydliska len som nevedela nájsť cestu domov ..bolo to strašné lebo bolo a strašne horúco ...zrazu som sa ocitla na lúke ...tráva bola veľmi vysušená a ako som kráčala len v šľapkách tak som sa riadne zahladela na zem a videla som tam samé malé aj väčšie hady ...začala som utekať .......potom si už nepamätám, len viem že o hadoch sa mi toto opakovane sníva ....alebo v tú noc som mala další sen .....bola som v niakej budove s priateľmi ..lenže niaky další ludia nepriateľia nás prenasledovali a my sme sa im chceli ukryť ....mňa chytili a ešte predtým ako ma chytili sa mi začalo vtom sne veľmi zle dýchať.. skoro som sa zadusila ..ale dalej si už nepametám ....alebo dosť často sa mi sníva o mojom bývalom partnerovi s kt. som už neni 3 roky ..proste vtom sne ma chce, miluje ma , túži po mne ...alebo sa mi dosť často sníva o iních chalanoch že až túžim po nich ...ja mám priateľa, ale nie je to už dobré vo vzťahu tak možno pre to sa mi sníva s druhými ...alebo sa mi sníva aj že lietam ..alebo niekto ma naháňa a ja sa snažím utekať, ale stojím stále na mieste ..alebo že som mrtva a môj duch behá po svete a som medzi ludmi ale nevedia o mne .....Ja na sny vôbec nezabúdam ja si ich dosť pamätám ..ale ked sa mi občas stane že zabudnem čo sa mi snívalo, tak ked som v reálnom živote, tak niekedy sa stane volaká situácia a ja si uvedomím že to som už niekde zažila ..a vtedy si uvedomím , že sa mi to snívalo ...raz sa mi podarilo takto aj predvídať budúcnosť ....ale je to strašne ťažké sa na niečo také sústrediť ....

snár

malachitka
Skús dať ty a napíšem ti. Ja mám len taký seriózny, nemám alternatívny a nerada by som ho sem len tak vycapila. Alebo si zajtra vytvorím.
Dnes odchádzam. Zajtra sa vrátim.
Stretko tu? :-)

xxxxxxxxxxxx

ano na otca sa tak trochu hnevam lebo si nic nevazi a strasne sa nici poslednu dobu chlasta a tak... :-/

inak ezoterike som sa chcela venovat ale nic mi neslo niesom trpezliva tak som to nechala tak...

chcela by som vediet vykladat sny pretoze sa mi sniva velmi vela a mam take zvlastne sny ale ja som z toho mimo :)

casto sa mi sniva ze mi vypadaju vsetky zuby, alebo ze som na zachode, pri mory, ci stupam po schodoch alebo vytahom...toto sa mi asi najcastejsie opakuje...

a keby si bola taka dobra nedavno sa mi snivali take sny a mala som z nich cudny pocit.

bola som mrtva a stala som pred pekelnou branou, velmi som sa bala a zacala som sa prezehnavat a odriekavat otcenas a kricala som ze uz verim v boha ze do pekla nechcem ist /inak som neveriaca/... myslela som si ze ked skocim z vysky a dopadnem na zem zobudim sa zo sna ale ked som skocila opat som bola pred tou branou.

dalsi bol ze som videla nejakeho starceka ktory drzal na spankoch jedneho chlapa a ked som isla okolo nich tak pustil toho chlapa a chytil moju hlavu do ruk a ja som v tom okamihu bola v tranze a mikalo to somnou tak ako on hybal rukami... potom ma pustil a odisiel pred zrkadlo a zacal sa rozpravat. bolo mi to divne ze rozprava ked je tam sam tak som nakukla do zrkadla a tam bola tusim zena a dievcatko vedela som ze su mrtve.

coozzee

ahoj snar...
mohla by som ta aj ja poprosit o vyklad..? nebol to zly sen, prave naopak....pozerala som to na nete, ale vsade bol iny vyznam...snivalo sa mi , ze som bola tehotna, porodila som pekneho chlapca...a ten uz po dvoch dnoch zacal behat a vyrastli mu zubky....ja som niekde pocula, ze ked sa sniva o dietati, tak je to zle....ale na nete som citala, ze je to radost a aj tehotna zena....tak teraz neviem

malachitka

snár

to by aj sedelo, to rozhodovanie u mňa v poslednej dobe na mieste,čiže to má značný súvis..

snár, nemohla by som ťa poprosiť o nejaký kontakt na teba?