Velmi kratka ofina

Príspevok v téme: Velmi kratka ofina
Nataly_95

prave som prisla od "kadernicky" ktora mi ostrihala ofinu na taku dlzku ze ju mam cca 3 cm nad obocim.. vizera to strasne a ja neviem co s nou ja takto nemozem ani vyjst z domu a neviam ako zajtra pojdem do skoly :( :( neda sa mi ani vypnut lebo je velmi kratka a ked si dam celenku tak mi zachyti iba tie dlhsie vlasy a polovica z nich padne na celo.. co mam urobit aby mi vlasy co najrychlejsie narastli? nejake vitaminy alebo sampony co mate odskusane prosiiim nemozem takto chodit a este o 2 tyzdne mam ist na svadbu sestre no ako sa tam mozem s takou ofinou jak debil ukazat? :(

magdyka

Ahojte mne prave kadernicka odstrihla ofynu ale tak kratko a hrozne a neviem co s mou mam robit prosim poradte lebo uz nemozem ani ist von za chvilu

Lucka951

Ahojte ja som sa bola tiež dnes ostihať ja som myslela že odpadnem ona mi dlala taku kratku ofinu ze ja neviem co amma robit a o mesiac sa ide do skoly ja neviem co mama robiť pomohli by ste mi niejako?? co mama pocuzivat niejake šapmony alebo co take???

Zaran

Nataly,brala som Revalid a ten mi veľmi pomohol,naozaj vlasy začala rásť rýchlejšie,mám aj Capillan-vlasový aktivátor ale ten....no nič moc,jednoducho či by som ho mala alebo nie,je to jedno,na rast asi nemal žiadny vplyv a Biohar,ten som neskúšala ale používaj Dixi-brezový,ten podporuje rast,mám to vyskúšané.

Nataly_95

ale hlavne by som chcela, aby mi moje co najskor dorastli.. nemate niekto odskusane vlasove aktivatory ako napr REVALID, BIOHAR, CAPILLAN alebo niečo podobné?? funguje to???

Nataly_95

*inko wau si genius!! :D dakujem naozaj za navrh.. zajtra si pojdem kupit take celenky.. to mi vazne nenapadlo :) vdaka

no nad tym som tiez rozmyslala, ale nemam velmi huste vlasy, neviem ci sa to bude dat a sama sa to bojim strihat.. i ked asi sa viac zhovadit už asi ani nemozem...

*inko

www.sportbutik.cz
daj si takuto celenku, mozes si ju dat nizsie na celo a teda zachyti aj kratulinku ofinu
alebo- zober pramen vlasov nad ofinou a odcvakni, prekry nim kratku ofinu a dorob si novu. len ci to nebude moc huste potom:D