Môže melír úplne zničiť vlasy?

JANUšKA2591

Ja som mala cierne vlasy farbene 2roky vkuse na cierno pozdlz celych vlasov chcela som zmenu a dala som sa odfarbit kedze po prvom odfarbeni som vyzerala ako kacatko dala som sa znova nebolo to omoc lepsie ale aj tak,vlasy sa mi strasne znicily mam ich ako slamu doslova. Dala som si melir a je to o nieco lepsie ale stale su zlte chcem skusit este raz si dat a uwidim chcem sa dostat do pekneho blond meliru ale nechcem ten melir zlty newiem ako na to nepowiem keby to robim doma ten melir ale u kadernicky je to hrozne som s toho nespokojna niekedy by siom chcekla spät svoje dlhe cierne vlasy nie kratke a zlte...

anka89

tak ja si melir davam pravidelne a len od kadernicky a hodili sme na temu znicene vlasy po meliri ale povedala ze sa neusim bat aj tak som uz vo veku kedy mam sediny takze bud by som to stale farbila a ked mam melir tak mi to neni tak vidiet tie sedive vlasy mam melir dorabany a paci sa mi taky biely nie zlty tak asi tolko dajte si v pohode melir vlasy sa mi po nom za tie roky nezmenili a to si ich este aj zehlim ale davam si pripravky pod zehlicku

didi371

Ahoj.. Mám strašne jemné vlasy(od prírody) a kedže mi pomerne dosť rýchlo mastnejú, chcela by som sa spýtať keby som si dala melír či by to bolo lepšie, či by mi potom menej mastneli vlasy alebo nie?? Ďakujem :)

Slawus

no ja si myslíím že nem"žu zrednut a ani velmi vysusit ja so už mala melíír a nič mi to neurobilo takže odporučam bez amoniaku ale ked nemáte skusenosti radšej od kaderničky než ako saméé

nič dôležité

Ahojte.:)Chcela by som si dať melír na vlasy, takisto prvý krát. Zatiaľ sa neviem ešte na 100% rozhodnúť či áno alebo nie. .:( Bráni mi v tom, že sa bojím o zničenie vlasov. Myslím, že moje vlasy nie sú na zahodenie ..:DDD - sú tmavo-hnedé, až čiarne, dosť husté a pomerne vlnité. Chcela by som sa týmto poradiť, či áno alebo nie ??? Strašne by som ho chcela, ale predsa sa len bojím o zničenie vlasov... :(

Ďakujem! :)

peta111

len ja nechapem tomu slovicku "zrednut"..akoze melir ma sposobovat vypadavanie vlasov? alebo tym stencenim vlasu ti maju rednut?? ja mam jemne vlasy od prirody a ci s melirom alebo predtym bez neho, rozdiel som nezaznamenala...

sydney

mam melir uz nejaky ten rok,a kedze melirovacia farba nici vlasy o cosi viac nez obycajna farba,je treba sa dost starat o vlasy. mne rastu vlasy az moc ryclho a vobec ich nemam znicene - ked som mala farbu,tak sa mi korienky nenormalne rychlo mastili,a melir mi tu mastnotu vytiahne,takze vdaka meliru mam balans konecne. kazde vlasy su ine,jednej kocke moze sadnut,inej to ponicit

Meretseger

Melír si dávam nejaký ten čas a nezdá sa mi, že by mi vlasy zničil. Mal by ich vysúšať, áno, a to by sa mi teda zišlo, keďže sa mi príšerne mastia, ale ani to nespôsobil :D