Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

Deria

myslim, ze maoam je prave to medium. lebo len cez medium sa da spojit z duchmi, ci....ja to nazyvam s inou/neznamou energiou. mne sa uz tiez toho postavalo! ani nie, ze vidim a citim niekoho ale hybali sa mi veci. a veru som sa vzdy riadne vystrasila, leo to nebolo normalne. potom si poviem, ze nie som si vedoma, ze by som niekomu vedome ublizila, tak sa nemam co bat a hotovo. chvalaohu, uz dlhsie sa mi nic nehybalo.

Yong

alenka/maoam: smiem vedieť koľko máte rokov (viem, že sa to nepatrí pýtať , ale k tomuto by to bolo dobré vedieť), ak nechcete,nemusíte

Yong

alenka/maoam: smiem vedieť koľko máte rokov (viem, že sa to nepatrí pýtať , ale k tomuto by to bolo dobré vedieť), ak nechcete,nemusíte

Maoam

ano, vecer najviac a potom v noci, hoci si myslim, ze je to dane aj tym, ze cez den som sama zamestnana kopou inych veci a mozog sa sustreduje na ine veci, takze neviem to celkom vysvetlit

alenka_maxova

maoam, mas uz dlho tuto schopnost? Myslim ako od malicka, ci sa ti az prejavila v dospelosti? Mozno si to spominala aj v dakom prispevku, ale nevsimla som si, promin :)

Yong

Maom: zvykneš to cítiť takto večer ? Lebo aj ja takto okolo 20tej hodiny cítim už tú inú energiu , niekedy sú nejaké znaky prítomnosti , niekedy nie, chcel by som vedieť, čo potom robia cez deň... No ja si myslím, že niekedy ani farár nepomôže , u mňa to je tak,že "mágia na mágiu" na ochranu zaberie len to, aj keď sa zdá , že už to má ďaleko od duchov...

Maoam

neviem, trocha sa jej bojim

za knazom pojdem urcite

tak je mi jasne, ze nema asi za kym ist, ludia naokolo su vsetci ako z kovu, k tym neprenikne

alenka_maxova

maoam, a citis z nej nieco zle? Vies, mozno si sirokodaleko jediny clovek, u ktoreho hlada "utechu", pokial si schopna vnimat ju len ty...Urcite cez teba cosi chce, nevahaj ist za tym knazom. Alebo dobre by bolo zavolat si dake medium na pomoc. V tomto sa vsak nevyznam az tak, tak ti nemam koho poradit