Zlé pečenové testy - AST a ALT

MatkaL

Pre očitu som sa rozhodla lebo mi trpla ruka - lava, teda malicek a prstnník. a stav sa mi zhorsil, ze mi strpla cela polka tela a skoncila som na urgente - aj s hyperventiláciou. Velmi som sa zlakla lebo som si myslela ze mam infart...a tak som bola u neurologa, ct mozgu, rozne testy, lebo ruka trpne dalej. Zistili mi tetániu. Inak teraz pozeram do papierov ze aj neurolog mi robil krv a tam mam hodnoty AST- 0,39 a ALT 0,33 - a tyzden na to , co som detoxikovala takto vyskocili tie hodnoty...ufff.

tpch1

matkaL, kup si v lekarni Essentiale N Forte kapsuly, k tomu nejaky tabletkovy silymarin (mnozstvo uvolnene z caju nie je velmi vysoke) a uvidis.

MatkaL

Este by som k svojmu dotazu chcela dodat, ze tieto hodnoty mi boli namerane 8 dní po takej ociste organizmu, co som si naordinovala - praveze som pila denne 2 salky ostropestreca (to je ten sylimarin) a na lacno si dávala olej z ostropestreca s citronovou štavou nalačno - lebo som mala nejake ine problemy a chcela ocistit telo. A prave som si myslela ze testy budu ok a teraz tieto hodnoty. Je mozne ze prave v procese ocisty sa vysledky môžu dočasne zhoršiť a je to len prechodný stav???

Deria

myslim, ze RNG by ti v tomto vedel poradit lepsie. ja co viem, na pecen je dobry sylimarin (cisti ju od skodlivin) a b-komplex a vobec vitaminy.