Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na Tukové vankúšiky na bruchu.Tuk na bruchu.Ako dosiahnuť tehličky

jupiik

sqer prosim ta pomahaju ti tie tabletky Brtual Blade? Kukala som to na nete ale chcela by som vediet od niekoho kto ich uziva ci mu aj pomohli... a ako dlho ich uzivas a kolko si uz schudol. Velmi pekne ti dakujem

sqer

Zdravím chcel by som sa spýtať keď každodenne cvičím brušáky,kliky a chodím dosť často behávať a popritom beriem brutal blade(tablety na odburavanie tuku) koľko mi môže trvať dosiahnuť tehličky na bruchu?

malachitka

Tehličky? Naprv budeš musieť prejsť do objemovky tz. budeš prijímať veľa bielkovín - maso,tvaroch,vajcia a po niekoľkých týždnoch začneš s risovaním postavy ...budeš premienať cukor na prázdne jouly čím získaš tehličky...

Takto sa to samozrejme nedá vysvetliť,najlepšie je si nájsť trénera,kt. ti zostaví stravov. plán + cvičenie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.