rozmaznana baba

Príspevok v téme: rozmaznana baba
youngpeter

par mesiacov chodim s jednou babou, je fajn rozumieme si ale vadi mi na nej jedna vec okrem ineho, a to rozmaznanost, je zvyknuta dostat vela veci na podnose a caka to pravdepodobne aj od svojho frajera, taktiez co sa tyka platenia ked niekde sme, proste samozrejnost pre nu ze zaplati hocikto len nie ona, nevravim zo zaciatku vztahu sa patri chalanovi cvakat, ale mam pocit ze uz to tak bude na stalo, taktiez dost caste chvastanie co jej rodicia kupili mi uz trocha lezie na nervy...mam ju velmi rad ale prekaza mi to, nechcem porovnavat ale predosle priatelky boli skor skromne aj ja som skor taky, som blbec a nemam to riesit a mat ju rad taku aka je alebo sa s nou o tom porozpravat? diky

snow

Labut:tolko stereotypov pokope to sa len tak nevidí...
Mame 21 storočie ak si si nevsimla,s takým prístupom by som sa za seba hanbila ako pes.

labut22

Ona sa ho ma spytat, kde ideme, kolkymi eu Ti mam prispiet? A on jej ma povedat co a ako dalej. Vzdy je to o dohode. Mily, zlaty, a viete ze na taku veceru sa musi babenka aj upravit? Viete co stoji dobry kadernik? Dobra vonavka a pekne oblecenie? A ze to vsetko financuju rodicia, aby ho ona reprezentovala. Preto mu to vravela, co dostala. On do nej neinvestuje, len sa s nou pysi. Urcite sa u nich napchava a este je drzi. U neho moze vykopat asi len....mozno uz na to prisla, nech ho pusti k vode..

smajliQa

kto je ticho???

ty si asi taka ista, preto ju obhajujes, ti poviem, ze na tvoje nazory ti tipujem ak maximalne 17 rokov.

labut22

Si dako ticho. Babenky rozmyslaju inac,.mozno sa uz vidi pred oltarom.Babenky .vyberaju si schopnych, milych, inteligentnych a vzdelanych partnerov pre zivot a nie skuptosov, ktory este aj ohovaraju.....Predpokladam, ze mu urobi pohostenie doma a tym padom vonku plati on.

labut22

A tak, realita je taka, ze nebudes platit len za nu, ale aj za baby, lebo bude na materskej 3 roky, a potom este 3roky....a Ty sa budes musiet starat aby Tvoja rodinka bola ubytobana, nakrmena pekne oblecena a mala aj nejake faro, mozno budes mat2,3 joby aby ste nejako prezili.

smajliQa

labut

a co to s tym ma?? trepes hluposti,,,, su spolu par tyzdnov, mesiacov.. on si nechce zakladat rodinu,,, ved este ani poriadne nevie,ci je to ta prava...

a babenke sa asi nehcce platit, tak nechava cvakat jeho,, je to kus pixe, co ti poviem....

nechapem, co sem pleties deti a dovolenky...
ved ked budu manzelia, potom toto mozu riesit,,,

labut22

Mily zlaty skuptos, ona si vybera svojho buduceho partnera pre zivot, na zalozenie rodiny a taky, co nevie uzivit rodinu, by jej asi na co bol??? Zena zakonite skonci na materskej, a tak budes musiet niest cele bremeno sam. A mas potuchy co to obnasa???Asi nie. Byt, zariadenie,papanicko,oblecenie dovolenky atd.Spytaj sa doma, nech Ti otvoria oci.

doubledog

to, ze je niekto rozmaznany, este neznamena, ze je to zly clovek.
mozno je proste tak zvyknuta, lebo to v jej okoli robili a nepozna nic ine.

kludne je mozne, ze by to vedela zmenit a zacat sa spravat normalne, keby mala dovod.
to musis vediet ty.