rozmaznana baba

Príspevok v téme: rozmaznana baba
youngpeter

par mesiacov chodim s jednou babou, je fajn rozumieme si ale vadi mi na nej jedna vec okrem ineho, a to rozmaznanost, je zvyknuta dostat vela veci na podnose a caka to pravdepodobne aj od svojho frajera, taktiez co sa tyka platenia ked niekde sme, proste samozrejnost pre nu ze zaplati hocikto len nie ona, nevravim zo zaciatku vztahu sa patri chalanovi cvakat, ale mam pocit ze uz to tak bude na stalo, taktiez dost caste chvastanie co jej rodicia kupili mi uz trocha lezie na nervy...mam ju velmi rad ale prekaza mi to, nechcem porovnavat ale predosle priatelky boli skor skromne aj ja som skor taky, som blbec a nemam to riesit a mat ju rad taku aka je alebo sa s nou o tom porozpravat? diky

krkii

teraz ma napadlo,ze v BEZ SERVITKY je take rozmaznane decko arogantne neprisposobive,umrncane,no skratka neviem ci by ju niekto zniesol.Tusim sa vola Lucia.

xxxxxxxxxxxx

:-D ja som raz chodila s jednym chalanom, koli nemu som sa odstahovala do mesta kde zil platila som nemale financie za najom vo velkomeste hladala som si tam pracu atd.. a raz mi vytkol ze vsetko plati sam aj ked vedel v akej som situacii a ze davam vsetko do toho aby sme mohli byt spolu, no ja som nikdy nevysla s napadmi chodit do tatier, ci drahych restik, alebo na rozne atrakcie, ci dovolenku...vseetko to bol jeho napad, mne by stacilo keby sme boli spolu na byte a hotovo :) citila som sa ako pi*a ked mi toto povedal... odvtedy si vsetko platim sama v terajsom vztahu nemam potrebu byt na niekom zavysla aj ked momentalne nemam pracu platim si vsetko sama a velakrat teraz ja platim za priatela aby nahodou sa nepovedalo ze sa prizivujem :D... neviem ako je to u vas ci priatelka ma pracu, ci ona vymysla ze chce niekam chodit... ked nahodou povie zeby sa isla najest tak jej povedz ze nemas peniaze, nepozyvaj ju ked ti to tak vadi za nu nieco platit... a vyriesena vec.. ono sa tym problem vyriesi sam ona si najde ineho ktory ju bude pozyvat a kupovat jej cacky macky..uvidis no ako bude reagovat na to ked nikam nebudete chodit...

Maoam

baba fixovana na materiu a peniaze, nie, nic moc :-((

ja sa takym vyhybam oblukom, lebo som mala tu cest ich spoznat blizsie, viacere, je to o nicom

smajliQa

vies,,,, co keby sa raz v restike povedal, ze kurna zabudol som si penazenku,,,, by som chcela vidiet, ako zareaguje,,, poznam take baby...
myslim si tiez, ze by si nezacala soziadnym chudakom ( co sa financii tyka)
a ked jej povies pravdu, mozno sa na chvilu uvedomi, ale ver mi, ze toto nie je vztah, ktory by vydrzal.. je na to zvyknuta a skor ci neskor si naje chlapa, ktory jej bude moct dat od nohaviciek po auto.

mat rad je pekne, ale ak uz ti toto v mesiaci prekaza, bude to len horsie.

Annika1987

ja osobne taketo kamosky nemam rada a vyhybam sa im, a ak by som mala takeho priatela, nevydrzala by som s nim ani tri dni! :))