rozmaznana baba

Príspevok v téme: rozmaznana baba
youngpeter

par mesiacov chodim s jednou babou, je fajn rozumieme si ale vadi mi na nej jedna vec okrem ineho, a to rozmaznanost, je zvyknuta dostat vela veci na podnose a caka to pravdepodobne aj od svojho frajera, taktiez co sa tyka platenia ked niekde sme, proste samozrejnost pre nu ze zaplati hocikto len nie ona, nevravim zo zaciatku vztahu sa patri chalanovi cvakat, ale mam pocit ze uz to tak bude na stalo, taktiez dost caste chvastanie co jej rodicia kupili mi uz trocha lezie na nervy...mam ju velmi rad ale prekaza mi to, nechcem porovnavat ale predosle priatelky boli skor skromne aj ja som skor taky, som blbec a nemam to riesit a mat ju rad taku aka je alebo sa s nou o tom porozpravat? diky

Lulu2011

mne by sa nepacilo, keby moj novy partner o mne takto pisal na fore :) ked ti to vadi jej to povedz, ale aky bude zaver nezarucujem

Magy

pokial je slecinka rozmaznana, asi potrebuje jedine - osamostatnit sa a zistit, ako naozaj svet bezi, ze vo svete nedostane nic na podnose a chvalit sa moze iba tym, na co si sama zarobi. alebo co jej nejaky chlap kupi, ked ju bude mat ako dizajnovy privesok. tak porozmyslaj, ci nim chces byt ty.

Harper74

Na tom nic nezmenis, bud jej plat alebo daj zbohom... Tym, ze jej to povies, budes v jej ociach vyzerat ako chudak. Darmo co sa strapnis. Alebo ju nikam nepozyvaj, do ziadnej restiky a nemusis nic platit :-)

cica987

Ahoj. Tak podľa mňa by si sa s ňou mal o tom porozprávať. Len zas vieš, takýto typ ..podľa mňa si nerada vypočuje pravdu. Možno sa urazí, možno ťa obviní že jej len závidiš.. dokonca možné že sa s tebou rozíde. Ale zas môže byť že sa aj uvedomí, prizná si chybu..a zmení sa.
Ale určite by si sa s ňou o tom mal porozprávať, pretože už teraz ti to ide na nervy, a časom sa to bude ešte stupňovať.. môžu sa k tomu pridať ďalšie veci a bude to smerovať k rozchodu..
Len určite si dobre rozmysli čo jej povieš, aby to nezobrala zle..
Toť moj nazor..