Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kupele LUCKY vase skusenosti

Maria Kendrova

Bola so na pobyte v termine 28.11.az19.12.2017,v kupelnom dome Maja,ubytovanie, nakolko som byvala sama za priplatok velmi pekne, vyhovujuce,ciste ,kludne i ked som par metrov dochadzala na procedury, Procedury mi vyhovovali ,az na bazen ,ktory je kapacitne urcite nevyhovujuci, vela ludi v bazene, kde by som doporucovala regulaciu poctu pacientov, klientov a ich dodrziavanie hygieny pred vstupom do bazena ,ktori nerespektovali upozornenia na osprchovanie a tiez hlucnost,vravy, debaty, ktore tam nepatria ,taktiez spolocne satne muzi- zeny, 2 kabinky na prezliekanie nestacia, urcite je to sposobene aj prerabkou balnoterapie, ktora momentalne prebieha,vonkajsi bazen, super, vrelo doporucujem,personal na procedurach , bez komentara, kazdy sme nejaky.Stravovanie som mala vo forme svedskych stolov,siroky vyber ,doporucovala by som menej soli, hlavne pre tych, co maju dietu c. 10,ktoru som mala aj ja ,pre kazdeho v tom pulte bolo nieco,len nasinci a nielen oni, sa nevedia naucit, ze menej si nalozit na tanier znamenia viac,ved sa mozem otocit a neplytvat,pre kucharku, ktora pripravovala kysnute jedla, jednotku z hviezdickou, vynikajuce, cas na stravovanie mi vyhovovoval .Kulturne vyzitie- hudba, tanec, folkorne vystupenia nechybali ,prechadzky vonku podla pocasia,a je aj cas predvianocny,zimny,co k tomu dodat,len jedno velke dakujem a celemu kolektivu prajem prijemne prezitie Vianocnych sviatkov.

beatrix

ahoj,ja som bola v lúčkach pred dvomi rokmi v máji,bolo to niečo super,aj keď pred odchodom do kúpeľov som mala obavy,čo tam budem bez detí a manžela tri týždne robiť,oddýchla som si,nabrala nové sily,mala som perfektnú spolubývajúcu,aj personál bol veľmi pozorný a služby na úrovni

pipina

ahoj,ja som tam bola pred osmimi rokmi,a možem ti povedat,že tam bolo uplne super,lekari aj lekarky boli fajn,procedury tiež super

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.