Ako nebyt pri chudnuti unavena??

Príspevok v téme: Ako nebyt pri chudnuti unavena??
Katka1232323

Cauko,
meriam akolo 169/170cm a vazim 55/56 kg...za posledne dva tyzdne som schudla 3 kg, bolo to v pohode lebo som nemala treningy,kt. su dost fyzicky narocne, takze som aj menej jedla,napr. ranajky a potom uz len nieco male na obed.Ale teraz ako na treningy zas musim chodit som strasne unavena ked tak malo jem,pritom vobec nesom hladna,spim najmenej 7 hod. tak nechapem...jedine ked sa najem mi je lepsie,ale potom zacinam zas priberat.V skole pomaly zaspavam aj ked si dam kavu.Nestava sa to aj vam??prosim poradte mi nieco,chcem ist dole na 54/53 ale ked budem takto zaspavat tak neviem neviem :D...diks :)

maruska123

maoam stracas cas, nakolko dotycna si melie svoje ako verklik..uz si jej to tu napisala viackrat a ona to stale nepochopila

PPP to isti!!!!!!!

xdanielax

Katka - kasli na ostatne. fakt. Musis mat super postavu. A aj keby si mala nejake male nedostatky, tak tie sa daju lahko upravit ale jedenim, nie nejedenim. V tomto sa fakt neriad inymi - a hlavne hlupimi, ak nic nejedia.

Zacni pekne 5x denne jest, a uvidis ako prestanes byt unavena.

Maoam

ja nechapem tvoju prehnanu orientaciu na ine baby, vsak ty si ty, tvoje telo funguje ako funguje

preco sa vkuse porovnavas?

vsak mas svoju identitu, nie?

Katka1232323

Trener asi povie tolko : zdravo jest a vela zeleniny...neviem co si mam z toho vyvodit, takze asi tak...ale by ste sa cudovali, fakt daktore baby su tu chude,by som na nich v zivote nepovedala ze hokej hraju...ale mna stve to,ze ani hladna niesom, ani na chut mi to jedlo nejde,len proste sa mi chce spat,toci sa mi hlava atd...a potom vobec nevladzem,tak ako to docerta robia ostatne?!

xdanielax

musis mat perfektnu postavu. svalnatu. super :)

uvedom si, aky je hokej aktivny sport, aku silu potrebujes mat v nohach, robis tam rychle pohyby, "sprinty" atd, skor kratke a rychle aktivity. To nie su tie prave "chudnuce" aktivity. To su vsetko aktivity, ktore ti buduju kondiciu a sval.

ak chces byt stihla potom by to chcelo iny sport.

ale samozrejme, pri kazdom treba jest!! bez vynimky.

Pred vykonom sacharidy, po vykone sacharidy s bielkovinami a tukmi. (hlavne) .

ale ja sa hlavne cudujem, ze ti treneri ziadaju vykon, ale ziadne veci ohladom stravy neporadia. Alebo poradia a vy baby vymyslate??
Pozri, zober si napriklad fitnessky, ake su?? Ake maju postavy? a myslis ze je to z toho ze nejedia?! Omyl! Jedia 5-7x denne (v zavislosti od toho kedy sa clovek zobudi). Takze sa zamysli.

Maoam

kks, na hokej potrebujes inu kondicku a silu, sa cudujem, ze si este neskolabovala, ked nic nejes

mas super vahu, super miery, vaz si svojho zdravia, kym ho mas a nenic si ho dobrovolne, bude potom neskoro

Katka1232323

Hravam hokej 3x do tyzdna...Teraz to bude 3 rok...miery : brucho 61,boky 91,stehno 55 :/...co mam hlavne jest??bielkoviny alebo co?