Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavecke okuliare

Príspevok v téme: Plavecke okuliare
krtko-lampa

Neviete mi povedat, podla coho sa presne vyberaju plavecke okuliare ? Co si mam pozerat, aby mi sadli. Kupil som si uz 3ks znackovych po 20 euro a do vsetkych mi proste zateka :( ... Co ako ich nastavim, tak vsetky su zle, pritom na sposob, ze si prilozim ku tvari som vsetky takto skusal, aj ten maly podtlak pred plavanim ... Uz mi je na nervy kupit 4te a zase zle ... Nemate niekto skusenosti ?

Plutvy.sk

Dobrý deň prajem,

z vlastnej skúsenosti vám odporúčam novinku roka 2012 Saturn Crystal
www.plutvy.sk vďaka sukni (silikónovému rámu) na spôsob potápačských okuliarov majú výborné tesniace účinky a vyriešia váš problém so zatekaním. Okuliare majú navyše UV filter a ochranu proti zahmlievaniu a poškriabaniu.

V prípade, že by z akéhokoľvek dôvodu nesedeli, vám vrátime peniaze aj poštovným.

V prípade že by ste mali podobný problém alebo nejasnosť, kľudne sa obráťte priamo na nás, radi vám pomôžeme, poradíme. Plutvy.sk

Emaus

Ja som si neskúšala veľa plaveckých okuliarov. na tejto stránke som sa dočítala veľa o plaveckých okuliarov a podľa toho som si vyberala. Slúži mi perfektne doteraz. plaveckeokuliare.sk

Joo

krtko, mozes odskusat aj tie cinske ,ale pozor na prilnavost ...... to potom rovno skus toto www.azm.sk
...... vazne, treba odskusat viac druhov inac neviem poradit :-)

lost

chod niekam do viedne, tam mas super vyber a aj ochotny personal :)
ak by som kupil 3 u nas a srali by ma, asi takto by som to riesil..

krtko-lampa

nemam potom lepsie kupit si z ciny nejakych 10-20 kusov rozne druhy po dolar a vsetky tie skusat. Ako skusat tie znackove ?

krtko-lampa

Nooo takze to skoncilo presne ako som nechcel. Idem kupovat okuliare dalej kym mi nejake nesadnu ... ach jaj. No nic.

Joo

a ? ...... vsak jasne ,ze namaju tvar ako zvaracske....... ked si kupujes kvalitne plavecke okuliare maju mat v baleni aspon 3 velkosti nosneho mostiku a tak si ich vies upravit podla seba ........ alebo sa zameraj na dvojity silikonovy pas tesnenia ..... treba odskusat viac druhov pokial najdes tie ktore ti sadnu