Krce a koliky v crevach

veda

a ked mas hlien v stolici tak chod k lekarovi.Je to uz na lekara.Tu na fore sa nevyliecis.Mozno mas POTRAVINOVU ALERGIU.Lekar ti presne zisti aka je to alergia.A neodkladaj to.

veda

Ak ta stipe pri stolici mozu to byt hemeroidy a podrazdeny konecnik.Na toto by ti presne odpovedal lekar.Ak chces vediet viac.

Jefitto

No a ešte jeden problem som zabudol... občas ma stihne štiplave pocity v anale... viete jak to myslím. Nemusím mať ani sračku, stačí, že normálna stolica, ale štipe kým vyjde vonka... štiplavé jedlo nekonzomujem veľmi...

RNG

Nuz ked cukrami podporujes plesne a candidy namiesto aby si mikrovlakninami podporoval uzitocne probiotika, tak sa nediv, ze mas problemy.
Sam si si ich vypestoval nespravnou skladbou stravy.
Ked nevies byt bez sladkeho, je tu este stecia, ktora obsahuje zlozky az 400 krat tak sladke(rebaudianosidy) ako cukor a ta nepodporu ani candidu ani plesne v tele.
Nakoniec na sladenie jej stacia len miligramy
Ale ako som povedal, krce a kolika je vec kyselin, enzymov a mikrovlaknin hlavne. Bez mikrovlaknin sa nemozu probiotika rozmnozit a vytlacit skodlive toxiny produkujuce kultury z criev a ta kolika a krce su vlastne z tych toxinov.

Jefitto

Však hovorím, že lieky nemám rád... čo sa týka sladkosti, tak tých žerem naozaj požehnane... ale bez sladkosti sa to jednoducho nedá... každý si rád dá. a keďže ja niesom anorektik, tak ma určite netrápi, že priberiem... bodaj by som ešte aj pribral...
Každopádne, ja som veľký fyto user a niekedy mi stačilo na tieto problémy zožrať cesnak a bolo vybavené...

RNG

Iritable colon je z niecoho, nie samo od seba. Mozu to byt rozne chemikalie, napr mladezou casto pouzivany Roacutane, rozne ine lieky, a ine chemicke zamorenia , zla crevna flora(tj rozne skodlive mikroby v crevach a nie spravna vyse 90% probioticka flora,) moze to byt v strave ked pricela sladkeho a nedostatok vlaknin udrzuje a podporuje nespravnu crevnu floru, moze to byt z nedostatku kyselin a enzymov, ktory tak isto prispevba k rozmnozeniu skodlivej crevnej flory.
Protizapalove, ako dumbier, boswelin a najma curcuminoidy sice mozu pomoct,
ale travenie si musis napravit, a cast toho, spravnu crevnu floru si musis za kazdu cenu vypestovat, inac tvoja imunita a travenie a z toho vyplyvajuce cele zdravie je ludovo povedane vystizne "v hajzli"
Riesenie chemickymi liekami z toho este nikoho nevynieslo, zialbohu, tj musis sa obratit na prirodne prostriedky, nie lekarmi predpisane lieky, ktore su dnes skoro vylucne skodlive chemikalie.