Boj s vlastnou povahou

Príspevok v téme: Boj s vlastnou povahou
Fero M.

Zdravím, pred paru týždnami som tu riešil zopár vecí a viac menej som dal na vaše rady, čo sa týka vzťahových vecí a vecí okolo toho že ked mám pocit, že raz niečo nie je v poriadku tak to tak je, čo sa mi aj potvrdilo.. Mám dobrý inštinkt na ludí a problémy, ale absolutne sa ním neriadim...

Problem, je v tom, že vkuse dávam druhe, tretie, štvrte šance a nechcem si pripustiť, že niečo môže aj zlyhať a že povahy a deje v živote sa niekedy nedajú ovplyvniť. Snažim sa zmeni svoju povahu a niektoré veci brať s nadhľadom a iné riešiť ináč, ale ide to fakt pomaly.

Bojovali ste niekedy sami zo sebou, aj ked nie ste zlý človek, ale museli ste pretvoriť určité črty samých seba, aby ste sa mali lepšie po všetkých stránkach?

Fero M.

Rajha tak sa drž a nech ti to vychádza všetko, držím palce !!!!
Ved ja koniec koncov chcem to iste, mať rodinu, ženu , starať sa o všetko a byť šťastný to je všetko...

Fero M.

Maoam
Myslel som to ináč. Teda začala jej nerozvážnosť že nevie čo chce v živote a obmedzila aj mna a vtedy som začal stresovať, lebo som nevedel na čom som.
Nerobí mi pilier, skôr to bolo naopak. Nie som ani prísavka, ani nič, ani som na nu netlačil, len som chcel vedieť všetko a hned a tým som na nu tlačil.
Mám svoje zaluby a zaujmy, priatelov, pracu, auto a snažím sa v živote. Len jednoducho niekedy zlyhavam a neviem čo stým.

Dneska som jej písal, že ma mrzíia veci čo som vystrojil atd.. a zavolala mi sama, čo robim ako sa mam... Myslel som že je koniec ale ozvala sa. Citim sa uplne ináč, som kludný spokojný a znova dufam... Uvidíme do kedy..

Rajha

fero M. ja bojujem so sebou kazdy den, Byt sama sebou sa bojim. Nemozem si zrejme dovolit tem luxus. Bojim sa, ze budem taka ako moja matka. Bojim sa, ze mam niekde hlboko zakorenene take iste crty povahy ako ona. Riadim sa logikou. Pocas par rokov sa mi podarilo vymazt "nervy" zo svojej povahy. Som kludas. Na to som potrebovala pevnu volu a vieru. Teraz mam rodinu, ktoru psychicky netyram tak ako tyrala nasa matka nasu. Naopak, zabezpecujem im spokojny a uvolneny domov. A je to tak uz roky. Nic ma uz nevyvedie z miery a to som si presla vselicim... Takze ak si nespokojny so svojou povahou, dobra sprava znie, ze sa da zmenit tak, ako si prajes. Staci vytrvalost ist si za svojim cielom...

annddyxxl

ja mam tiez dobry instinkt na ludi by ste neverili ako mi to vo viacerych ludoch vyslo teda myslim ze som si neskor s nimi nerozumela..cim to je ze to viem vycitit z nich a ten pohlad v tvari,viem,citim ze je neuprimny.a nakoniec sa mi tovzdy potvrdi.ze som mala pravdu.je to sila.

m,mlk

Ja ti napisem vlastnu skusenost. Velmi dlho som nemala vztah. Ale neriesila som to. V danej oblasti skratka nikdy nie je rovnaky pocet muzov a zien. Niekomu sa proste "neujde", aj ked je to fajn clovek. Chapes to? Potom sa objavil jeden napadnik. Dobry, mily, slusny, pohladny. Aj peniaze mal :) Vsetko by pre mna urobil. Pacilo sa mi to. Ale - strasne ma chcel. Zufalo chcel. Hadaj, co som urobila. Dala som prednost samote nadalej. To by muselo byt velmi velmi zufale dievca, ktore by chcelo tak zufaleho chlapa...

m,mlk

Fero, a furt len pises, ze vsetko bolo ok, kym ONA nezacala riesit.. kym ONA to nepokaslala... do kelu s tebou :) Ty si to pokaslal! Ako si sam pisal, nedal si dievcatu vobec dychat, ona chcela cas. Ano - chod prevetrat hlavu, dobre urobis. A zapamataj si, ze okolie NEMOZE za TVOJE problemy.

Maoam

no hej ale on sa na tie zeny nalepi a berie ich ako svoj pilier, to je trocha moc

je velmi nestabilny a nevyrovnany, na tom fakt musi zamakat, inak bude mat problemy nielen vo vztahoch ale aj inde v zivote