Príznaky bulímie/ anorexie

Spies56

Spadla jsem do bulimie ... Chci se seznámit s některou z vás co bulimii měly nebo pořád mají prosím napište mi ... Děkuji

patrícia19

Keď som mala 15 rokov zacala som s roznymi dietami, chcela som zhodit len nejake 2-3 kila,jedla som velmi zdravo meso len kuracie,cestoviny samotne pripadne so zeleninou,ovocie, pol roka som jedla len zeleninovy vyvar,nic ine, uplne jednostranna strava,cvicila som primerane..jedneho dna som si vsak uvedomila ze jedlo nepotrebujem vobec, jedavala som len 1x za tyzden maximalne 2, denne 4-5 litrov vody, za kratky cas som schudla 11 kg,avsak nedalo sa to tajit vecne, raz ma mama videla vyzlecenu a bolo jej doplacu,vzala ma k lekarke ta povedala ze ked sa nespametam tak zomriem,predpisala mi lieky peritol, magrilan, samozrejme som ich tajne vyhadzovala a nejdedla ich, s mamou som sa dohodla ze priberiem aspon na 48kg, ale moja hlava mi to nedovolila, stale som len slubovala, neskor som zacala jest ale samozrejme som si jedlo nedovolila tak som utekala hned na wc..a takto sa to tahalo dlho az kym mama jedneho dna neprisla po mna do skoly, nevedela som preco len mi povedala nech sa pobalim a zoberiem vsetky veci domov, mama velmi plakala,ja som nechapala o co ide az napokon mi povedala ze ma caka hospitalizacia v BA,vtedy sa mi zrutil cely svet, na silu ma tam nechala,ale nakoniec ma po mesiaci a pol aj tak vzala domov..po prichode sa nic nezmenilo zacala som znova s bulimiou a nejedenim..o 10 mesiacov som bola hospitalizovana znova..Liecbu odporucam vsetkym ktory trpia ppp, nevyliecite sa len sa dokazete nastartovat a je uz na vas ci v tom budete pokracovat aj doma..teraz mam 19 rokov, ppp troim stale, mam aj dobre chvile ale aj velmi zle...snazim sa kazdy den o to aby som sa mohla najest bez vycitiek a pomyslenia na to ci priberiem alebo nie..:(

anielikk1126

Ahoj.
Musím povedať že toto je zatial ten najlepší článok o bulímii aký som kedy čítala.
čítam ich v poslednom čase velmi vela, pretože už viac krát som klačala nad misou ale bud mi to nešlo, alebo som si to nejak rozmyslela.
Mám 1.60m a niekedy vážim aj 59kg.
Neviem prestať jesť. Stále niečo musím konzumovať a hlavne v škole lebo od nudy tam idem prasknuť.
Nikdy sa neteším na prázdniny lebo viem že zase priberiem.
Bohybu mam až až. Denne cvičím minimálne hodinu a maximálne aj 5hodín.
Tancujem. A nemávam lahké trénigy, takže nemyslím že to nie je o tom že mam málo pohybu.
Myslím že to mám tak trošku geneticky ked sa pozriem na rodičov, preto si myslím že iné východisko nevydím.
Nechcem sa stať žiadnou bulimičkou.
Viem čo to je a nikdy by som sa nechcela do toho dostať.
Chcem len schudnuť a potom si to udržať.

PROSíM odpíš mi, potrebujem sa s niekym o tom porozprávať. S niekym kto ma nepozná...Nemám totiž odvahu to povedať ani najlepšej kamarátke.

ďakujem

dominikarj@gmail.com