Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

sweetsandra

Odkial?Je o tom zaznam a ak chce zamestnavatel aj lekarske vysetrenia,automaticky vidi na papiere diagnozu,na ktoru sa dany clovek liecil.

Maoam

ona sa boji rodicov a hlavne mamky, keby ju hospitalizovali, tak by u nej prepadla uplne, to je cely problem

ale ambulantne mozes ist za psychiatrom aj zacat brat lieky + tie sedenia k tomu a mas to, urcite lepsie ako sa neliecit vobec

Lulu2011

zacni tým, ze si das predpisat lieky o mesiac sa ti ulavi a potom zalozis temu, ako lutujes, ze si sa neliecila

Lulu2011

lucka-sandra - to je blbost, odkial by vedel zamestnavatel, ze si bola hospitalizovana? to je hovadina ako mraky :) ci myslis, ze nejaka tajna sluzba ta sleduje a hned by to oznamili? :D

Maoam

no ale by si mohla aspon ambulantne chodit , ani mamka sa to nedozvie a hlavne zacat brat lieky + ambulantne psychoterapeuticke sedenia k tomu

sweetsandra

Nemam sa rada,ale bojim sa nechat zavriet.Lebo viem ako vyzera hospitalizacia na psychiatrii a nie je to prijemny zazitok.Myslim si,ze ani jeden clovek z Vas by to nikdy v zivote nechcel zazit.Keby ste sa len isli pozriet na psychaitricke oddelenie asi by Vam nebolo vsetko jedno a nie tam este byt hospitalizovany.Ja viem,ze mne by toto prve odporucal psychaiter,hospitalizaciu.