Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

tpch1

neznasam citovych vydieracov a hysterky a toto je jedna z nich. Je to jedna z tych, co sa pokusaju manipulovat, ale zatial im to nejde. Zatial. Chod k psychiatrovi, alebo to vyries inak. Ale neotravuj s tym uz ludi, ktori nie su za to plateni, ani nie su tvoja rodina.

Lulu2011

Lucka, sandra, alebo kto si - no zial neprijimas, tema by mala byt zamknuta, vsetko uz povedane bolo niekolkokrat a zial ANI RAZ SI NEODPOVEDALA PRECO nechces o svojom probleme povedat odbornikovi psychiatrovi, ten uz taky pripad ako ty si urcite zazil a myslim to v dobrom

sweetsandra

tpch1 : prepac mi,mrzi ma to.nechcela som,je mi to velmi luto,Taka krava ako ja Ta nemoze rozculit,skor by si si mala povedat,ze ta je ale sprosta a jest chipsy pri citani takych clankov.Pomoze Ti ked zomriem?

Maoam

prestan citovo vydierat a prestan vydierat ludi tu na fore, ktori sa ti cele mesiace snazili pomoct

ti vravim od leta, daj sa liecit, vypadni konecne z domu a postav sa na vlastne nohy, ked budes ako-tak stabilizovana co sa terapie tyka

nemas inu moznost, ak chces zit

sweetsandra

Maoam : vies zacala som to konzultovat s jednym psychologom,ale nepomaha mi to.Je mi jedno ako dopadne moj zivot,pretoze kazdemu som len na pritaz,som nadbytok na zemi,clovek ktory sa nemal ani narodit.Bude lepsie ked zomriem.

tpch1

kaslem na teba, kup si tisic testov a rob si ich 5krat denne a uz tu neotravuj. Na to su psychiatri, tu len vyciciavas energiu vsetych zucastnenych. Zbohom a prijemne ranne nevolnosti.

sweetsandra

tpch1 : ty si tu nemusela travit vecer,mohla si sa na taku tupanu ako ja vykaslat a rovno ma poslat tam kam chces.

Maoam

Lucka, neviem co sem teraz pleties vsetky tieto veci, nechystala si sa pred par minutami ist po ziletku? Vies, od leta minuleho roku som bola voci tebe vzdy uprimna a pod jednym a tym istym nickom som ti pisala, co si myslim, o tvojom chorobnom posadnutom chudnuti, o tvojom domacom prostredi a mnohych inych veciach. VZDY som ti to vravela priamo, cely cas.
Aj dnes v tejto teme. Viackrat som sa ta pytala, PRECO sa neliecis. Nikdy si neodpovedala.
Pred dvoma dnami v nasej teme som sa viackrat na teba pytala, ked si sa objavila, tvrdila si ako ti je super, ako sa mas perfektne, ked som ti napisala, ze jasne citim, ze je to presne naopak, obula si sa do mna.
Hoci som mala uplnu pravdu, hold citak nesklamal.
Necitim voci tebe antipatiu, len ma mrzi,ze tu mas XY nickov a balamutis ludi ale to je tvoja vec.
Cele tie tvoje dlhorocne treningy a studia ti budu na vies co, ked sa nedas liecit a to cim skor. Doseries si zivot uplne. Vies to, tak s tym nieco rob.