Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

tpch1

lucia je uchylacka a tazka psychopatka, tych sa na zemi hemzia miliony...aspon tu chce byt zaujimava, ked uz nikde inde v realnom zivote. Bleeeee, je mi z nej na grcanie.

xdanielax

VaMo - dobre ranko :) ja tiez s kavickou pozeram ze toto neni mozne. tolko stran a stale ten isty vysledok.. ziadne presviedcanie, ziadny argument nepomoze.

uvazujem, k akemu povolaniu by sa tato zvlastna charakteristika mohla hodit. :D
ani neviem ci sa mi to chce citat.

Lucia, ty si si splnila dalsiu svoju uchylku: uputala si na cely vecer pozornost niekolkych ludi len na SEBA .
fuj.

VaMo

Presne tak - citanie pri rannej kave :-)
tpch - stravila si jeden vecer tym, comu som ja v inej teme venovala vecery DVA. Ale s rovnakym vysledkom - citova vydieracka, patologicka, nevyrovnana osobnost.
Bez vyhladania pomoci nemas sancu.
Ale normalne som sa rano tesila, ako sa to vyvijalo, nesklamala si lucka, gradovala si to svojimi prispevkami do tazko prekonatelnych levelov :-)))