Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

tpch1

takze zase ide len o vyhovorky.
baby, stracame zbytocne cas, noc je este mlada, ja z tejto temy padam.
A ty sa preber, luckatucka, inak skoncis strangulovana na nejakej hrade.

Maoam

frustrujuce, NIC sa nepohlo vpred, NIC sa nevyriesilo, ani len naznak nejakeho pokroku, ach.......cista frustracia toto

sweetsandra

No poznam ludi,co sa liecia u pschiatra a maju zaznamy aj u obvodneho lekara a v prvom rade si myslim,ze by o tom zamestnavatel mal vediet ak sa osoba liecila na nejaku vaznu psychicku poruchu.

tpch1

vacsina pracujucich psychiatrickych pacientov ma papiere od psychiatra mimo hlavny zaznam, prakticky lekar vobec nemusi vediet, ze sa niekto lieci u psychiatra. Takze tato vyhovorka neobstoji.

Lulu2011

sandra - sa chces zase hadat áááchhhh help!!! nie o tom, ze si bola hospitalizovana tam nebude ani slovo, max. dostanes peciatku, ze si zdrava u obvodaka, lebo tam ak zamestnavatel posiela a to ti vezmu akurat tak krv a moc a urobia rtg pluc, nebude nikto zistovat, ci ti preskakuje, mimochodom moj obvodak tiez nema nikde zaznamy o tom, ze som brala setralin a ani to zamestnavatelia nevedeli, odkial aj a naco