Ako prestať s alkoholom?

Príspevok v téme: Ako prestať s alkoholom?
adia

ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu, nie som žiadna alkoholička alebo niečo také a ani nejaký sociálny prípad, ale cez víkend ked chodievame von, tak si s babami vždy dáme nejaké tie poháriky, len moj problém je to, že ja nepoznám svoju mieru:(je mi to tak luto, že som taky slaboch a potom sa vždy tak opijem, že si často nepamatam vobec nič, neviem o sebe a podobne. Je to naozaj hnus, ked sa vie baba takto opiť, popri tom som normálna baba, ktorá sa o seba stará, chodím do fitka a pekne to takto dorazím týmto alkoholom. Vždy si poviem, že cez víkend už nepijem.ale neviem to ovládať a vždy si dám. Potrebovala by som od vás pomoc, ako sa toho zbaviť, ak ste niekto mali podobný problém, ako ste sa toho zbavili. dakujem krásne, lebo ja už takto naozaj nevládzem. Potom sa hambím aj na ulicu vinsť, čo som zase stvárala:(

adia

heh milé od teba:))mas pravdu, ale aj včera keby to vidíš..no hamba hambuca, vyobliekam sa von a potom takto vypadam, nič si nepamatam, kyva ma ako konar vo vetre, vieš aká je to hamba.

adia

no ved toto, že ja pijem pijem a potom nepoznam svoju hranicu to je to:(musím ale naozaj s tym skončiť, už sa to inak nedá.

J111

Ani ja nepoznam mieru, ale za to sa hned nepovazujem za alkoholika. Obcas si dam cez tyzden jedno pivko, to je vsetko. Ale ked pijem, tak poriadne.

adia

práveže ja chodím von s babami, ktoré ked si aj daju nejaké drinky nikdy nevypadaju ako ja:(ja sa za to tak hambím aká som.viem, že len ja sama sa môžem zmeniť, ale ja som sa už pokušala, len zase sa to zopakovalo:(tak velmi sa bojím, že mi alkohol zničí život.Ludia okolo sa už teraz budu pozerať na mna ako na alkačku a nenajdem si ani normálneho priatela.